Nedis CCGW61600WT10 USB 3.2 Gen 1, USB-A dugó - USB-C (USB C) dugó kábel, 60W, 1m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGW61600WT10
- ChipVilág Cikkszám: 385070
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelhossz | 1,00 méter |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Szín | Fehér |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Vezető átmérője | 7 x 0,1 mm |
| Vezető anyaga | Ónozott réz |
| Kábelköpeny mérete | 3,8 mm |
| Tápellátás | Igen |
| A csatlakozó | USB-A dugasz |
| Kábel típusa | USB |
| AWG érték | 32/24 |
| USB-technológia | USB 3.2 Gen 1 |
| Kimeneti teljesítmény | 60 W |
| B csatlakozó | USB-C™ dugasz |
| Csomagolás | Doboz |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 5 Gbps |
| Kimeneti áram | 3,0 A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HAMA 201596, FIC E3 ADATKÁBEL USB 3.1, TYPE-C/USB A, 1,5M, FEHÉR
Gyártó cikkszám:00201596
Cikkszám:391217
9 db Raktáron
Ár:
6.390 Ft
HAMA 80869, Összekötő kábel "AluLine" 3,5mm Jack, 2 m
Gyártó cikkszám:00080869
Cikkszám:257613
10 db Raktáron
Ár:
6.390 Ft
HAMA 201591, FIC E3 ADATKÁBEL USB 2.0 TYPE-C/TYPE-C (480MBPS) 1,5M, FEKETE
Gyártó cikkszám:00201591
Cikkszám:327351
10 db Raktáron
Ár:
6.390 Ft
HAMA 200707, FIC MONITOR ÖSSZEKÖTŐKÁB.15POL.1,5M
Gyártó cikkszám:00200707
Cikkszám:391188
10 db Raktáron
Ár:
6.390 Ft
DELOCK kábel USB 5Gbps Type-A male / female hosszabbító 2m kék
Gyártó cikkszám:82539
Cikkszám:243694
5 db Raktáron
Ár:
6.390 Ft
Nedis COTH15310GY30 balanced/szimmetrikus félprofi XLR audio kábel, 2x XLR 3 tűs dugó | 3,5 mm sztereo jack dugó, 3m
Gyártó cikkszám:COTH15310GY30
Cikkszám:377736
7 db Raktáron
Ár:
6.390 Ft
Nedis CCGL37010BK30 Displayport kábel 4K@60Hz, aranyozott csatlakozók, 3m
Gyártó cikkszám:CCGL37010BK30
Cikkszám:385875
30 db Raktáron
Ár:
6.390 Ft
ROLINE Kábel ROL 21.15.0852-100 STP/FTP CAT7 2m
Gyártó cikkszám:21.15.0852-100
Cikkszám:252922
2 db Raktáron
Ár:
6.390 Ft