Nedis CCGL61500BK05 USB3.2 - micro-B (micro B) kábel, 5 Gbps, 0,5m, (USB3.1, USB3.0, USB2.0)
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
20 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGL61500BK05
- ChipVilág Cikkszám: 378802
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Szín | Fekete |
| Kábelköpeny mérete | 4,5 mm |
| Kábel hossza | 0,50 m |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Vezető anyag | Ónozott réz |
| A csatlakozó | USB-A férfi |
| Kábel típusa | USB |
| B csatlakozó | USB Micro-B dugó |
| USB technológia | USB 3.2 Gen 1 |
| Vezető átmérője | 7 x 0,127 mm |
| Csatlakozó anyaga | ABS |
| AWG érték | 28/28 |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 5 Gbps |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE kábel SATA - SATA Összekötő, L-csatlakozó 90 fokos 0.5m
Gyártó cikkszám:11.03.1556
Cikkszám:121434
5 db Raktáron
Ár:
2.590 Ft
Nedis CLSN120BU LCD TV / nonitor kijelző / képernyő tisztító készlet, 200 ml, tisztító kendő, porecset
Gyártó cikkszám:CLSN120BU
Cikkszám:383859
8 db Raktáron
Ár:
2.590 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.1535 UTP CAT6 1m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.1535
Cikkszám:165064
12 db Raktáron
Ár:
2.590 Ft
BLACKBIRD Átalakító DVI (Male) to HDMI (Female), v1.3, Aranyozott
Gyártó cikkszám:BH1264
Cikkszám:300525
100 db Raktáron
Ár:
2.590 Ft
DELOCK Átalakító HDMI female / female toldó 4K 30Hz
Gyártó cikkszám:65049
Cikkszám:268710
5 db Raktáron
Ár:
2.590 Ft
Nedis CVGP24300BK50 kompozit video kábel 3x RCA dugó - 3 RCA dugó, 5m
Gyártó cikkszám:CVGP24300BK50
Cikkszám:386727
38 db Raktáron
Ár:
2.590 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.1515 UTP CAT6 0,3m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.1515
Cikkszám:165062
6 db Raktáron
Ár:
2.590 Ft
DELOCK Tápkábel 8 pin EPS > 4 pin ATX/P4
Gyártó cikkszám:82405
Cikkszám:332824
4 db Raktáron
Ár:
2.590 Ft