Nedis CCGL37400BK20 mini Displayport1.2 kábel, Display port dugó, 21.6 Gbps, 2m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
23 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGL37400BK20
- ChipVilág Cikkszám: 382416
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Maximális felbontás | 4K@60Hz |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábelhossz | 2,00 méter |
| Szín | Fekete |
| AWG érték | 32 |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Vezető anyaga | Csupasz réz |
| Képarány | 16:9 |
| Támogatott felbontások | 1080p@60Hz 720p@60Hz 4K@60Hz |
| Csatlakozó anyaga | ABS |
| B csatlakozó | DisplayPort dugasz |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| Vezető átmérője | 7 x 0,08 mm |
| Displayport technológia | DisplayPort 1.2 |
| Kábelköpeny mérete | 5 mm |
| A csatlakozó | Mini DisplayPort dugasz |
| Kábel típusa | Mini DisplayPort |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 21,6 Gbps |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
VALUE Kábel UTP CAT6 LSOH, kihúzás gátló, 10m, fehér
Gyártó cikkszám:21.99.1086-40
Cikkszám:359678
5 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
Nedis CEGL11040BK50 tápkábel IEC-320-C7, 2 x 0.75 mm, hossz 5m
Gyártó cikkszám:CEGL11040BK50
Cikkszám:376195
11 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
Nedis CVGP34260BK15 nagy sebességű HDMI kábel, 4K@30Hz, 10.2 Gbps, 1.50 m, pipa jobbos csatlakozó
Gyártó cikkszám:CVGP34260BK15
Cikkszám:385677
1 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
BLACKBIRD Kábel Displayport 1.2 to Displayport 4K 60Hz, 2m
Gyártó cikkszám:BH1257
Cikkszám:300518
59 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 3m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0933
Cikkszám:121918
20 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.1555 UTP CAT6 3m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.1555
Cikkszám:165066
9 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
BLACKBIRD Adapter kábel USB 3.0 to SATA 13pin (7+6), fekete
Gyártó cikkszám:BH1508
Cikkszám:350597
7 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
Nedis CVGL34096BK50 ultra HD HDMI hosszabbító (toldó) kábel, HDMI dugó - aljzat, 4K@60Hz, ARC, 10,2 Gbps, 5 m
Gyártó cikkszám:CVGL34096BK50
Cikkszám:376828
16 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft