Nedis CCGL37101BK20 DisplayPort dugó - HDMI dugó kábel 4K@30Hz, 2m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
90 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGL37101BK20
- ChipVilág Cikkszám: 385914
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| AWG érték | 30 |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| B csatlakozó | HDMI™ csatlakozó |
| Vezető anyaga | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábelhossz | 2,00 méter |
| Maximális felbontás | 4K@30Hz |
| Szín | Fekete |
| Kábelköpeny mérete | 5,5 mm |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Adapter kialakítás | Egyenes |
| Vezető átmérője | 0,254 mm |
| Képarány | 16:9 |
| Támogatott felbontások | 1080p@60Hz 4K@30Hz |
| Változat | 1.2 |
| A csatlakozó | DisplayPort dugasz |
| Kábel típusa | DisplayPort 1.2 |
| Árnyékolás | Árnyékolt |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCCGL60EXTBK200 aktív USB hosszabító, 20m
Gyártó cikkszám:CCGL60EXTBK200
Cikkszám:384928
15 db Raktáron
Ár:
7.390 Ft
DELOCK kábel Displayport 1.1 male > DVI 24+1 male passzív 2m fekete
Gyártó cikkszám:82591
Cikkszám:135455
4 db Raktáron
Ár:
7.390 Ft
Nedis CCGL37100BK10 Displayport dugó - HDMI dugó kábel 1080p, 1m
Gyártó cikkszám:CCGL37100BK10
Cikkszám:376767
13 db Raktáron
Ár:
7.390 Ft
HP HYPERX gaming egérpad Pulsefire - M méret
Gyártó cikkszám:4Z7X3AA
Cikkszám:318525
29 db Raktáron
Ár:
7.390 Ft
ROLINE Kábel ROL 21.15.0855 STP/FTP CAT7 5m
Gyártó cikkszám:21.15.0855
Cikkszám:258109
3 db Raktáron
Ár:
7.390 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, STP/FTP, 10m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0310
Cikkszám:128903
3 db Raktáron
Ár:
7.390 Ft
Nedis CCGB64790WT01 USB-C multiport, USB C - USB-A anya / USB- anya / 3,5 mm-es anya
Gyártó cikkszám:CCGB64790WT01
Cikkszám:384542
1 db Raktáron
Ár:
7.390 Ft
Nedis COTH15010GY50 balanced/szimmetrikus félprofi XLR audio kábel, XLR 3érintkezős dugó - aljzat, 5m, rugalmas
Gyártó cikkszám:COTH15010GY50
Cikkszám:375535
6 db Raktáron
Ár:
7.390 Ft