Nedis CCGL37100BK20 Displayport dugó - HDMI dugó kábel 1080p, 2m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGL37100BK20
- ChipVilág Cikkszám: 381703
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| B csatlakozó | HDMI™ csatlakozó |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 2,00 m |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Adapter kialakítás | Egyenes |
| Adapter típusa | Adapter kábel |
| Maximális felbontás | 1080p |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontási szabvány | Full HD |
| Vezető anyag | Ónozott réz |
| Kábelköpeny mérete | 5,0 mm |
| Változat | 1.2 |
| A csatlakozó | DisplayPort Male |
| Kábel típusa | DisplayPort |
| Vezető átmérője | 7 x 0,08 mm |
| Maximális sávszélesség | 10,8 Gbps |
| AWG érték | 32/28 |
| Támogatott felbontások | 720p 1080p |
| Árnyékolás | Árnyékolt |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 1m, sárga
Gyártó cikkszám:21.15.1532
Cikkszám:121901
5 db Raktáron
Ár:
4.690 Ft
HAMA 200603, FIC USB KÁBEL A-B TÍPUS 3,0 M
Gyártó cikkszám:00200603
Cikkszám:391190
9 db Raktáron
Ár:
4.690 Ft
ROLINE Patch kábel UTP CAT6, 1m, narancs
Gyártó cikkszám:21.15.1537
Cikkszám:384404
2 db Raktáron
Ár:
4.690 Ft
HAMA 200628, FIC USB 3.0 HOSSZABBÍTÓKÁBEL 1,5M A-A
Gyártó cikkszám:00200628
Cikkszám:327346
5 db Raktáron
Ár:
4.690 Ft
HAMA 201594, FIC E3 ADATKÁBEL USB 3.1 GEN 1, TYPE-C/USB A, 1M, FEKETE
Gyártó cikkszám:00201594
Cikkszám:391215
10 db Raktáron
Ár:
4.690 Ft
Nedis CVGL35000BK30 ultra HDMI 2.1 kábel, 8K@60Hz, 48 Gbps, 3 m
Gyártó cikkszám:CVGL35000BK30
Cikkszám:380284
6 db Raktáron
Ár:
4.690 Ft
DELOCK Átalakító HDMI-A male > VGA female
Gyártó cikkszám:65902
Cikkszám:253739
6 db Raktáron
Ár:
4.690 Ft
SANDBERG USB-C dokkoló, USB-C Mini Dock HDMI+USB
Gyártó cikkszám:136-00
Cikkszám:311233
17 db Raktáron
Ár:
4.690 Ft