Nedis CCGL37010BK20 Displayport kábel 4K@60Hz, aranyozott csatlakozók, 2m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
35 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGL37010BK20
- ChipVilág Cikkszám: 382395
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Maximális felbontás | 4K@60Hz |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Kábelköpeny mérete | 6,0 mm |
| Anyag | PVC |
| AWG érték | 30 |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Vezető anyaga | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábelhossz | 2,00 méter |
| Szín | Fekete |
| Adapter kialakítás | Egyenes |
| Vezető átmérője | 0,254 mm |
| Képarány | 16:9 |
| Támogatott felbontások | 1080p@60Hz 4K@60Hz 4K@30Hz 1080p@120Hz |
| Csatlakozó anyaga | ABS |
| Változat | 1.2 |
| Maximális sávszélesség | 21,6 Gbps |
| A csatlakozó | DisplayPort dugasz |
| B csatlakozó | DisplayPort dugasz |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| Kábel típusa | DisplayPort |
| Árnyékolás | Árnyékolt |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CABW22200AT10 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack - 2x RCA, Aranyozott, 1 m
Gyártó cikkszám:CABW22200AT10
Cikkszám:377540
7 db Raktáron
Ár:
4.290 Ft
Nedis CEGL11075BK30 tápkábel IEC-320-C1, 90°-os szögben hajlított, 3m
Gyártó cikkszám:CEGL11075BK30
Cikkszám:390361
10 db Raktáron
Ár:
4.290 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 20m, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1573
Cikkszám:358636
50 db Raktáron
Ár:
4.290 Ft
Nedis CABW24200AT10 sztereo audió kábel 2x RCA férfi, 2x RCA férfi, Aranyozott, 1 m , kerek, Antracit
Gyártó cikkszám:CABW24200AT10
Cikkszám:376494
3 db Raktáron
Ár:
4.290 Ft
Nedis CVGL34060BK100 ultra HD HDMI kábel, HDMI dugó - dugó, 4K@60Hz, ARC, 18 Gbps, aranyozott csatlakozók, hossz 10m
Gyártó cikkszám:CVGL34060BK100
Cikkszám:376739
7 db Raktáron
Ár:
4.290 Ft
AVAX Töltőkábel, USB-C - USB-C, Fonott, 60W, 1 méter, szürke
Gyártó cikkszám:AVAX_CB654
Cikkszám:387477
6 db Raktáron
Ár:
4.290 Ft
ROLINE RJ45 Y Elosztó, Árnyékolt (STP) cat5e
Gyártó cikkszám:21.99.3050
Cikkszám:102385
4 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
AKYGA kábel HDMI-HDMI monitor kábel V1.4, 10m
Gyártó cikkszám:AK-HD-100A
Cikkszám:269486
4 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft