Nedis CCGB89305TP sodrott kábelre, UTP RJ45 CAT6 csatlakozó dugó, szerelhető, aranyozott, 10db/csomag
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
32 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB89305TP
- ChipVilág Cikkszám: 384634
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 12 mm |
| Magasság | 13 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Súly | 15 gramm |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Szín | Átlátszó |
| A kapcsolatok neme | Férfi |
| Csomagolás | Doboz |
| Csatlakozó típusa | Sodrott UTP CAT6 |
| A csomagban lévő termékek száma | 10 db |
| AWG érték | 24/26 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis WCHAU242ABK USB töltő 2,4A, 12W
Gyártó cikkszám:WCHAU242ABK
Cikkszám:384040
6 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 0,5m, zöld
Gyártó cikkszám:21.15.0523
Cikkszám:82375
11 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
ROLINE kábel, UTP, CAT5e, 0,5m, fekete
Gyártó cikkszám:21.15.0525
Cikkszám:165056
17 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
Nedis CCGL60100BK20 USB2.0, USB A - B kábel, 480Mbs, 10W, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CCGL60100BK20
Cikkszám:375555
10 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
Nedis CAGL25000BK10 optikai audió kábel, TosLink dugó, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CAGL25000BK10
Cikkszám:375582
3 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
Nedis CRDRU2110BK USB2.0 - USBC kártyaolvasó microSD (TF) / microSDHC (TF) / microSDXC (TF) / SD / SDHC / SDXC
Gyártó cikkszám:CRDRU2110BK
Cikkszám:383861
10 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
ROLINE átalakító USB to PS2 Billentyűzethez
Gyártó cikkszám:12.99.1073
Cikkszám:121729
6 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
AF Antisztatikus felülettisztító hab, erős zsíroldó hatású 400 ml, "Maxiclene"
Gyártó cikkszám:MXL400
Cikkszám:13248
5 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft