Nedis CCGB89302ME tömör kábelre, UTP RJ45 CAT5 csatlakozó dugó, szerelhető, aranyozott, 10db/csomag
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
100 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB89302ME
- ChipVilág Cikkszám: 390735
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 12 mm |
| Magasság | 13 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Súly | 22 gramm |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Szín | Átlátszó |
| A kapcsolatok neme | Férfi |
| Csomagolás | Doboz |
| Csatlakozó típusa | Szilárd STP CAT5 |
| AWG érték | 23 |
| A csomagban lévő termékek száma | 10 db |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGP85100GY20 UTP Cat5e patch kábel, RJ45, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CCGP85100GY20
Cikkszám:390728
100 db Raktáron
Ár:
890 Ft
SANDBERG USB-C tartozék, USB-C to USB 3.0 Dongle
Gyártó cikkszám:136-24
Cikkszám:311249
4 db Raktáron
Ár:
990 Ft
SANDBERG Egérpad és ergonomikus eszköz, Mousepad Black
Gyártó cikkszám:520-05
Cikkszám:311433
29 db Raktáron
Ár:
990 Ft
MEDIA-TECH Sűrített levegős tisztítószer 400ml
Gyártó cikkszám:MT2607
Cikkszám:115607
77 db Raktáron
Ár:
990 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 1m Fekete
Gyártó cikkszám:BH1219
Cikkszám:300489
100 db Raktáron
Ár:
990 Ft
COLORWAY Tisztítószer CW-1071, törlőkendő, 100db (wipes for Laptops & Monitors 100 pcs)
Gyártó cikkszám:CW-1071
Cikkszám:160133
17 db Raktáron
Ár:
1.090 Ft