Nedis CCGB89005WT UTP Cat5e toldó, RJ45
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
34 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB89005WT
- ChipVilág Cikkszám: 381906
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 17 mm |
| Magasság | 23 mm |
| Mélység | 38 mm |
| Súly | 8 gramm |
| Szín | Fehér |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Adapter kialakítás | Egyenes |
| Változat | 1.1 |
| B csatlakozó | RJ45-ös dugasz |
| Adapterház anyaga | ABS |
| Csomagolás | Doboz |
| Kereszteződés | Nem |
| Árnyékolás | Árnyékolatlan |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| A csatlakozó | RJ45-ös dugasz |
| SmartLife | Nem |
| Adapter típusa | CAT5e |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
COLORWAY Sűrített levegő CW-3333, 500ml (Compressed gas Duster)
Gyártó cikkszám:CW-3333
Cikkszám:179689
65 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft
KELINE Kábel Patch UTP CAT.5E 1.5m, Szürke
Gyártó cikkszám:KEN-C5E-U-015
Cikkszám:359319
50 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft
Nedis CAGB22950ME 3,5mm sztereo jack toldó, aljzat - aljzat
Gyártó cikkszám:CAGB22950ME
Cikkszám:377965
7 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft
Nedis CAGL20000BK10 DIN audio kábel, DIN 5 tűs dugó, Nikkelezett, 1m
Gyártó cikkszám:CAGL20000BK10
Cikkszám:376503
31 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft
Nedis CVGL22400BK10 audio - video AV kábel, 3,5mm jack - 3x RCA, 1m
Gyártó cikkszám:CVGL22400BK10
Cikkszám:376078
17 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft
Nedis CCGL85230GY20 UTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CCGL85230GY20
Cikkszám:380716
98 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft
Nedis CCGL60001BK20 USB A apa - USB-A apa kábel, USB2.0, hossz: 2m
Gyártó cikkszám:CCGL60001BK20
Cikkszám:385884
8 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft
Nedis CAGL22050BK20 3,5mm jack hosszabító hábel, 3,5mm sztereo jack dugó - 3,5mm sztereo jack aljzat, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CAGL22050BK20
Cikkszám:375569
5 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft