Nedis CCGB75100BK05 USB 3.2 Gen1 kábel 2,5" HDD -hez, SATA l, ll, lll
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
7 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB75100BK05
- ChipVilág Cikkszám: 380607
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 46 mm |
| Magasság | 14 mm |
| Mélység | 500 mm |
| Súly | 29 gramm |
| Anyag | PVC |
| Szín | Fekete |
| A csatlakozó | USB-A dugasz |
| Bemeneti áram | 1,0 A |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Tápkábel hossza | 0,30 méter |
| Operációs rendszer verziója | Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows 11 |
| Lemez mérete | 2,5 hüvelyk |
| Lemez típusa | SATA l, ll, lll |
| Funkcionalitás | Adapter |
| Csatlakozó típusa | USB 3.2 Gen1 |
| B csatlakozó | SATA 22 tűs anya |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE kábel HDMI Premium M/M 1.0m
Gyártó cikkszám:11.04.5561
Cikkszám:165050
2 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
Nedis CCGB60800BK15 flexibilis USB A - USB C (USB-C) kábel, USB2.0, 15W, hossz 1,5m, fekete rugalmas szilikon
Gyártó cikkszám:CCGB60800BK15
Cikkszám:381583
15 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
BLACKBIRD Kábel HDMI male/male összekötő 4K, 3m
Gyártó cikkszám:BH1248
Cikkszám:300509
100 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
Nedis CCGL61650BK10 USB 3.2 Gen 1, USB-A dugó - USB-C (USB C) dugó kábel, 60W, 10 Gbps, 1m
Gyártó cikkszám:CCGL61650BK10
Cikkszám:385912
7 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
TP-LINK Átalakító USB 2.0 to Ethernet Adapter 100Mbps, UE200
Gyártó cikkszám:UE200
Cikkszám:238958
17 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.6 20m Fekete
Gyártó cikkszám:BH1518
Cikkszám:351414
90 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
CYBERPOWER P0420SUD0-DE (4 aljzat) túlfeszültség védő elosztó és USB töltő 2 x 2.4A, 1,8m
Gyártó cikkszám:P0420SUD0-DE
Cikkszám:273263
21 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft