Nedis CCGB65950WT01 USB-C (USB C) dugó - 3,5 mm sztereo jack aljzat, aranyozott, 0,10m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB65950WT01
- ChipVilág Cikkszám: 384631
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 11 mm |
| Magasság | 7 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Súly | 6 gramm |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| AWG érték | 30 |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Vezető anyaga | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Szín | Fehér |
| Kábelköpeny mérete | 4,5 mm |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| USB-technológia | USB 2.0 |
| Adapter típusa | Adapter |
| Kábel típusa | 3,5 mm-es Type-C™ csatlakozó |
| B csatlakozó | 3,5 mm-es anya |
| Kábelhossz | 0,10 méter |
| A csatlakozó | USB-C™ dugasz |
| Csomagolás | Doboz |
| Hangtípus | Digitális |
| Funkcionalitás | Adapter |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis COTH24200GY15 sztereo audio kábel, 2x RCA dugó, 2x RCA dugó, Nikkelezett, 1,50 m, rugalmas
Gyártó cikkszám:COTH24200GY15
Cikkszám:376522
7 db Raktáron
Ár:
5.490 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.6 20m Szürke
Gyártó cikkszám:BH1516
Cikkszám:351412
37 db Raktáron
Ár:
5.490 Ft
Nedis CCGL37014BK30 Displayport 1.4 kábel, 8K@60Hz, aranyozott csatlakozók, 3m
Gyártó cikkszám:CCGL37014BK30
Cikkszám:385900
6 db Raktáron
Ár:
5.490 Ft
ROLINE kábel Monitor HDMI - mini HDMI Összekötő kábel 2m v1.4
Gyártó cikkszám:11.04.5580
Cikkszám:128881
1 db Raktáron
Ár:
5.490 Ft
DELOCK kábel USB 10 Gbps Type-A > USB Type-C 2m
Gyártó cikkszám:84004
Cikkszám:313972
2 db Raktáron
Ár:
5.490 Ft
WHITE SHARK PRÉMIUM ESL-MP1 KARUTA XL EGÉRPAD 90 x 40 cm Fekete
Gyártó cikkszám:WSP ESL-MP1
Cikkszám:302324
1 db Raktáron
Ár:
5.490 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 30m Fekete
Gyártó cikkszám:BH1514
Cikkszám:351410
48 db Raktáron
Ár:
5.490 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, STP/FTP, 2m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0302
Cikkszám:128900
7 db Raktáron
Ár:
5.490 Ft