Nedis CCGB64770BK01 USB-C multiport adapter, USB C dugó - HDMI/ USB-A / USB-C aljzat, 5 Gbps
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB64770BK01
- ChipVilág Cikkszám: 390343
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 59 mm |
| Magasság | 12 mm |
| Mélység | 190 mm |
| Súly | 42 gramm |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó anyaga | PVC ABS |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Maximális felbontás | 4K@30Hz |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet USB-A anya USB-C™ anya |
| Képarány | 16:9 |
| USB-technológia | USB 3.2 Gen 1 |
| Adapter típusa | Adapter |
| Hangtípus | Sztereó |
| Támogatott felbontások | 4K@30Hz 1080p |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| Kábelhossz | 0,10 méter |
| Kimeneti teljesítmény | 7,5 W |
| A csatlakozó | USB-C™ dugasz |
| Tápcsatlakozó | USB |
| Kábel típusa | USB-C™ (fix) kábel |
| Típus | 3 az 1-ben |
| Csomagolás | Doboz |
| Funkcionalitás | Adapter |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 5 Gbps |
| Monitor csatlakozás | HDMI |
| Kimeneti áram | 1,5 A |
| kikötők | 3 port |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis COTH23300GY30 félprofi XLR audio kábel, 6,35mm sztereo jack dugó - 2x RCA dugó, 3m
Gyártó cikkszám:COTH23300GY30
Cikkszám:378517
10 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
BLACKBIRD Átalakító Displayport 1.2 male to VGA female, fekete
Gyártó cikkszám:BH1310
Cikkszám:305462
2 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
ARCTIC COOLING W1A Fali Monitor konzol
Gyártó cikkszám:ORAEQ-MA005-GB
Cikkszám:310440
71 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis ACPA007 univerzális AC-DC tápegység, állítható 3V-12V, 2,25A, 27W, 6 cserélhetó táp dugó
Gyártó cikkszám:ACPA007
Cikkszám:385041
4 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis CCGL64655BK10 USB C (USB-C) - HDMI kábel, USB 3.2 Gen 1, 4K@60Hz, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CCGL64655BK10
Cikkszám:380605
1 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis WGCHA45WWT töltő 45 W | GaN | PD3.0, Gyorstöltési funkció, 2,25 / 3,0 A, 2x USB-C, Automatikus feszültségválasztás
Gyártó cikkszám:WGCHA45WWT
Cikkszám:391968
8 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis CCGB64770WT01 USB-C multiport adapter, USB C dugó - HDMI/ USB-A / USB-C aljzat, 5 Gbps
Gyártó cikkszám:CCGB64770WT01
Cikkszám:390342
4 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis VSWI3482AT HDMI kapcsoló, 2x HDMI bemenet | 1x HDMI kimenet
Gyártó cikkszám:VSWI3482AT
Cikkszám:377961
2 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft