Nedis CCGB64650GY USC 3.2 Gen 1, USB-C (USB C) - HDMI kimenet átalakító adapter, 4K@60Hz
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
3 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB64650GY
- ChipVilág Cikkszám: 379498
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 52 mm |
| Magasság | 9 mm |
| Mélység | 22 mm |
| Súly | 9 gramm |
| Maximális felbontás | 4K@60Hz |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Szín | Fekete Szürke |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Anyag | Alumínium |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet |
| USB-technológia | USB 3.2 Gen 1 |
| Adapter típusa | Adapter |
| Támogatott felbontások | 4K@60Hz 4K@30Hz 720p 1080p |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| A csatlakozó | USB-C™ dugasz |
| Csomagolás | Doboz |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Sandberg Survivor Cable 0.2m egy ultra-rövid töltőkábel, 100W,
Gyártó cikkszám:441-66
Cikkszám:386320
1 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
GEMBIRD A-DPM-HDMIF-002 DP - HDMI adapter
Gyártó cikkszám:A-DPM-HDMIF-002
Cikkszám:305422
14 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
SANDBERG USB-C tartozék, USB-C Gigabit Network Adapter
Gyártó cikkszám:136-04
Cikkszám:311235
3 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
Nedis CCGL59000BK100, VGA kábel, VGA dugó Nikkelezett Maximális felbontás: 1280x768, hossz: 10m
Gyártó cikkszám:CCGL59000BK100
Cikkszám:385897
2 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
Nedis CCGL85220GY150 UTP / FTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 15m
Gyártó cikkszám:CCGL85220GY150
Cikkszám:378900
18 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
DELOCK kábel HDMI Micro-D male > HDMI-A female 23cm
Gyártó cikkszám:65391
Cikkszám:224844
3 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
Nedis porszívó tápkábel, 7m, CEE 7/17, H05VV-F 2x0.75, CEGL11940BK70
Gyártó cikkszám:CEGL11940BK70
Cikkszám:376125
9 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
GEMBIRD kábel Hálózati Tápkábel 5m, C13
Gyártó cikkszám:PC-186-VDE-5M
Cikkszám:253296
9 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft