Nedis CCGB60800BK15 flexibilis USB A - USB C (USB-C) kábel, USB2.0, 15W, hossz 1,5m, fekete rugalmas szilikon
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
15 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB60800BK15
- ChipVilág Cikkszám: 381583
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábelhossz | 1,50 méter |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Vezető anyaga | Ónozott réz |
| USB-technológia | USB 2.0 |
| A csatlakozó | USB-A dugasz |
| Kábel típusa | USB |
| Kimeneti teljesítmény | 15 W |
| B csatlakozó | USB-C™ dugasz |
| Csomagolás | Doboz |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 480 Mbps |
| Kimeneti áram | 3,0 A |
| SmartLife | Nem |
| Kábelköpeny anyaga | szilikon |
| AWG érték | 29/22 |
| Kábelköpeny mérete | 4,25 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE kábel HDMI Premium M/M 1.0m
Gyártó cikkszám:11.04.5561
Cikkszám:165050
2 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
BLACKBIRD Kábel HDMI male/male összekötő 4K, 3m
Gyártó cikkszám:BH1248
Cikkszám:300509
100 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
Nedis CCGL61650BK10 USB 3.2 Gen 1, USB-A dugó - USB-C (USB C) dugó kábel, 60W, 10 Gbps, 1m
Gyártó cikkszám:CCGL61650BK10
Cikkszám:385912
7 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
TP-LINK Átalakító USB 2.0 to Ethernet Adapter 100Mbps, UE200
Gyártó cikkszám:UE200
Cikkszám:238958
17 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.6 20m Fekete
Gyártó cikkszám:BH1518
Cikkszám:351414
90 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
CYBERPOWER P0420SUD0-DE (4 aljzat) túlfeszültség védő elosztó és USB töltő 2 x 2.4A, 1,8m
Gyártó cikkszám:P0420SUD0-DE
Cikkszám:273263
21 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 15m Szürke
Gyártó cikkszám:BH1529
Cikkszám:351423
100 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft