Nedis CCGB37915BK Displayport - HDMI adapter, 1080p@60Hz
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB37915BK
- ChipVilág Cikkszám: 376777
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 1 mm |
| Magasság | 1 mm |
| Mélység | 1 mm |
| Súly | 14 gramm |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Anyag | ABS |
| Maximális felbontás | 1080p@60Hz |
| Adapter kialakítás | Egyenes |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet |
| Képarány | 16:9 |
| Adapter típusa | Adapter |
| A csatlakozó | DisplayPort dugasz |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| Kábelköpeny anyaga | ABS |
| Adapterház anyaga | ABS |
| Csomagolás | Doboz |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DELOCK kábel HDMI male / male összekötő 4K 3m
Gyártó cikkszám:84408
Cikkszám:176677
9 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
AKYGA kábel Display Port - miniDisplay Port monitor kábel, 1.8m
Gyártó cikkszám:AK-AV-15
Cikkszám:330687
32 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
BLACKBIRD Kábel HDMI male/male összekötő 4K, 1.5m
Gyártó cikkszám:BH1255
Cikkszám:300516
90 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
Nedis CCGL65950BK10 USB-C (USB C) dugó - 3,5 mm sztereo jack dugó | 1,00 m
Gyártó cikkszám:CCGL65950BK10
Cikkszám:377733
24 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
BLACKBIRD Adatkábel Extreme 4in1 USB-A/USB-C/Lightning 50-200cm, fekete
Gyártó cikkszám:BH1683
Cikkszám:387160
88 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
Nedis CCGB37014BK10 DisplayPort 1.4 kábel, displayport dugó - display port dugó, 8K@60Hz, 1m
Gyártó cikkszám:CCGB37014BK10
Cikkszám:383407
39 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
CYBERPOWER B0620SC0-DE (6 aljzat) túlfeszültség védő elosztó, 1,8m
Gyártó cikkszám:B0620SC0-DE
Cikkszám:273261
14 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
Nedis CCGL85230GY150 UTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, hossz 15m
Gyártó cikkszám:CCGL85230GY150
Cikkszám:384860
39 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft