Nedis CCGB37014BK10 DisplayPort 1.4 kábel, displayport dugó - display port dugó, 8K@60Hz, 1m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
39 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGB37014BK10
- ChipVilág Cikkszám: 383407
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC ABS |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábelhossz | 1,00 méter |
| Kábelköpeny mérete | 7,3 mm |
| AWG érték | 28 |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Adapter kialakítás | Egyenes |
| Képarány | 16:9 |
| Vezető anyaga | Ónozott réz |
| Támogatott felbontások | 1080p@60Hz 4K@60Hz 4K@30Hz 1080p@120Hz 8K@60Hz 4K@120Hz |
| Vezető átmérője | 7 x 0,127 mm |
| Csatlakozó anyaga | ABS |
| A csatlakozó | DisplayPort dugasz |
| B csatlakozó | DisplayPort dugasz |
| Kábel típusa | DisplayPort |
| Változat | 1.4 |
| Maximális sávszélesség | 32,4 Gbps |
| Maximális felbontás | 8K@60Hz |
| Felbontási szabvány | 8K UHD |
| Csomagolás | Doboz |
| Árnyékolás | Árnyékolt |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGB37915BK Displayport - HDMI adapter, 1080p@60Hz
Gyártó cikkszám:CCGB37915BK
Cikkszám:376777
2 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
DELOCK kábel HDMI male / male összekötő 4K 3m
Gyártó cikkszám:84408
Cikkszám:176677
9 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
Nedis CCGL65950BK10 USB-C (USB C) dugó - 3,5 mm sztereo jack dugó | 1,00 m
Gyártó cikkszám:CCGL65950BK10
Cikkszám:377733
24 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
BLACKBIRD Adatkábel Extreme 4in1 USB-A/USB-C/Lightning 50-200cm, fekete
Gyártó cikkszám:BH1683
Cikkszám:387160
88 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
AKYGA kábel Display Port - miniDisplay Port monitor kábel, 1.8m
Gyártó cikkszám:AK-AV-15
Cikkszám:330687
32 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
BLACKBIRD Kábel HDMI male/male összekötő 4K, 1.5m
Gyártó cikkszám:BH1255
Cikkszám:300516
90 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
CYBERPOWER B0620SC0-DE (6 aljzat) túlfeszültség védő elosztó, 1,8m
Gyártó cikkszám:B0620SC0-DE
Cikkszám:273261
14 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
Nedis CABW22050AT30 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack dugó - 3,5mm sztereo jack aljzat, 3 m
Gyártó cikkszám:CABW22050AT30
Cikkszám:379017
11 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft