Nedis CCCGL60301BK20 USB mini 5p (mini USB)kábel, USB 2.0 USB-A dugó USB mini 5p dugó, 480 Mbps. 2m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
52 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGL60301BK20
- ChipVilág Cikkszám: 378801
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC ABS |
| AWG érték | 30 |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 2,00 m |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Vezető átmérője | 7 x 0,1 mm |
| USB technológia | USB 2.0 |
| Teljesítmény támogatás | Igen |
| A csatlakozó | USB-A férfi |
| Kábel típusa | USB |
| Csatlakozó anyaga | ABS |
| Kábelköpeny mérete | 3,5 mm |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 480 Mbps |
| B csatlakozó | Mini 5 tűs férfi |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CAGL22200BK30 sztereo audió kábel, 3,5 Jack dugó - 2 X RCA dugó, hossz 3m
Gyártó cikkszám:CAGL22200BK30
Cikkszám:375564
33 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
Nedis CAGL20250BK02 audio kábel 5p DIN dugó - 2 x RCA aljzat, hossz 0.20m
Gyártó cikkszám:CAGL20250BK02
Cikkszám:375578
8 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 2m Szürke
Gyártó cikkszám:BH1223
Cikkszám:300491
100 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
Nedis F dugó - koax dugó kábel, 75 Ohm, dupla árnyékolás, 1.5m
Gyártó cikkszám:CSGL41800WT15
Cikkszám:376198
2 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
Nedis CCGB89900GY törésgátló UTP RJ45 csatlakozóhoz, szürke, 10db/csomag
Gyártó cikkszám:CCGB89900GY
Cikkszám:384635
9 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
Nedis CCGB52811ME D-SUB toldó, D SUB 9 tűs dugó - dugó
Gyártó cikkszám:CCGB52811ME
Cikkszám:377963
7 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
Nedis CCGL60100BK05 USB2.0, USB A - B kábel, 480Mbs, 10W, hossz 0,5m
Gyártó cikkszám:CCGL60100BK05
Cikkszám:385791
26 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
Nedis CLDK110TP cd/dvd/blu-ray tisztító készlet tisztító folyadékkal
Gyártó cikkszám:CLDK110TP
Cikkszám:376562
6 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft