Nedis CCBW64210AT02 USB-C (USB C) dugó - 3x USB, HDMI, RJ45, 5 Gbps
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
3 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCBW64210AT02
- ChipVilág Cikkszám: 380129
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 327 mm |
| Magasság | 17 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Súly | 54 gramm |
| Maximális felbontás | 4K@60Hz |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Szín | Antracit |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábelhossz | 0,20 méter |
| Anyag | Alumínium |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet RJ45 anya 3x USB-A anya |
| Képarány | 16:9 |
| USB-technológia | USB 3.2 Gen 1 |
| Hangtípus | Sztereó |
| Támogatott felbontások | 4K@60Hz 4K@30Hz 1080p 1600x1200@60Hz 1440p |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| A csatlakozó | USB-C™ dugasz |
| Tápcsatlakozó | USB |
| Kábel típusa | USB-C™ (fix) kábel |
| Csomagolás | Doboz |
| Funkcionalitás | Dokkolás |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 5 Gbps |
| Adapter típusa | USB-C™ |
| Monitor csatlakozás | HDMI |
| Típus | 5 az 1-ben |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HAMA FIC HIGH SPEED HDMI KÁBEL ETHERNETTEL, 10,0M
Gyártó cikkszám:00205009
Cikkszám:353822
6 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
HAMA 201620, FIC E3 HÁLÓZTI TÖLTŐ (PD) 20W+LIGHTNING - USB TYPE-C ADATKÁBEL
Gyártó cikkszám:00201620
Cikkszám:391241
10 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
COLORWAY USB-elosztó (dokkolóállomás) CW-HUB03, USB-C 6-B-1 Type C PD 100W/USB3.0x3/USB2.0/RJ45
Gyártó cikkszám:CW-HUB03
Cikkszám:378141
5 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
LEGRAND konszolidációs patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) LSZH (LSOH) 15 méter kék d: 6,2 mm AWG24 LCS3
Gyártó cikkszám:051511
Cikkszám:361984
36 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
KENSINGTON Monitorállvány (Extra Wide Monitor Stand)
Gyártó cikkszám:K55726EU
Cikkszám:342211
2 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
KELINE Elosztópanel 6x250V, túlfeszültség védelemmel 1U, 19", 2.5m
Gyártó cikkszám:620P06
Cikkszám:361439
12 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
ARCTIC COOLING Z1 Basic Monitor konzol
Gyártó cikkszám:AEMNT00039A
Cikkszám:310431
4 db Raktáron
Ár:
11.990 Ft
LEGRAND Elosztósor Premium 4x2P+F forgatható, 3 m vezetékkel, fehér
Gyártó cikkszám:694536
Cikkszám:344159
2 db Raktáron
Ár:
12.390 Ft