Nedis CCBW60600AT10 USB kábel, USB2.0 Gen 1, USB-A dugó - USB-C dugó, 60 W | 480 Mbps, 1 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
29 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCBW60600AT10
- ChipVilág Cikkszám: 378029
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csomagolás | Virágláda |
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel hossza | 1,00 m |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Szín | Antracit |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó burkolat | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Vezető átmérője | 7 x 0,1 mm |
| AWG érték | 30/24 |
| Vezető anyag | Ónozott réz |
| USB technológia | USB 2.0 |
| Teljesítmény támogatás | Igen |
| A csatlakozó | USB-A férfi |
| Kábel típusa | USB |
| Kimeneti teljesítmény | 60 W |
| Kábelköpeny mérete | 3,0 mm |
| B csatlakozó | USB-C™ dugó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Samsung gyári USB hálózati töltő adapter TypeC bemenet 25W EPTA800EBE PD.3.0 Super Fast Charging fekete ECO csom
Gyártó cikkszám:SA800695
Cikkszám:379819
17 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft
COLORWAY USB hub (dokkolóállomás) ColorWay USB-C 3 az 1-ben Type C PD 100W/USB3.0/HDMI 4K (CW-HUB08)
Gyártó cikkszám:CW-HUB08
Cikkszám:386289
7 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft
Samsung gyári USB hálózati töltő adapter TypeC bemenet 25W EPTA800EWE PD.3.0 Super Fast Charging fehér ECO csom
Gyártó cikkszám:SA076381
Cikkszám:379818
15 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft
BLACKBIRD Átalakító HDMI-A female to DVI 24+1 male, 20cm
Gyártó cikkszám:BH1634
Cikkszám:379253
28 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft
BLACKBIRD Átalakító HDMI-A male to DVI 24+5 female, 20cm
Gyártó cikkszám:BH1250
Cikkszám:300511
15 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft
AKYGA kábel VGA monitor összekötő 3m, Male/Male, árnyékolt
Gyártó cikkszám:AK-AV-07
Cikkszám:330685
44 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft
Nedis CCGP61000BU20 USB3.2 USB A dugó - USB-A dugó, 5 Gbps, 2m, (USB3.1, USB3.0, USB2.0)
Gyártó cikkszám:CCGP61000BU20
Cikkszám:381263
17 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft
HAMA 205121, FIC 3,5MM JACK HOSSZABBÍTÓKÁBEL 5,0M
Gyártó cikkszám:00205121
Cikkszám:391172
9 db Raktáron
Ár:
3.990 Ft