Nedis CAGL22000BK20 sztereo audio kábel, 3,5 mm jack dugó - 3,5 mm jack dugó, 2m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
17 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CAGL22000BK20
- ChipVilág Cikkszám: 377942
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 28 |
| Szín | Fekete |
| Kábel hossza | 2 m |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Vezető anyag | CCS |
| Vezető átmérője | 7 x 0,12 mm |
| Hang típusa | Sztereó |
| Kábelköpeny mérete | 3,0 mm |
| A csatlakozó | 3,5 mm Férfi |
| B csatlakozó | 3,5 mm Férfi |
| Kábel típusa | 3,5 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGL60601BK10 USB A - USB C (USB-C) kábel, 5W, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CCGL60601BK10
Cikkszám:385931
10 db Raktáron
Ár:
1.290 Ft
WIRETEK kábel Patch UTP Cat.5E 5m Fekete
Gyártó cikkszám:WL021BG-5 BL
Cikkszám:135553
1 db Raktáron
Ár:
1.290 Ft
Nedis CAGL22000BK30 sztereo audio kábel, 3,5 mm jack dugó - 3,5 mm jack dugó, 3m
Gyártó cikkszám:CAGL22000BK30
Cikkszám:384557
9 db Raktáron
Ár:
1.290 Ft
Nedis CAGL24200BK30 sztereo audio kábel, 2 X RCA dugó - 2 X RCA dugó, hossz 3m
Gyártó cikkszám:CAGL24200BK30
Cikkszám:375575
8 db Raktáron
Ár:
1.290 Ft
Nedis CAGL20100BK20 audió kábel 5p DIN dugó - 3,5mm szereo jack dugó, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CAGL20100BK20
Cikkszám:377949
5 db Raktáron
Ár:
1.290 Ft
HAMA 126860, Egérpad "Easy", kék
Gyártó cikkszám:00126860
Cikkszám:382485
9 db Raktáron
Ár:
1.290 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.6 0,5m Szürke
Gyártó cikkszám:BH1228
Cikkszám:300496
100 db Raktáron
Ár:
1.290 Ft
Nedis CAGL22000BK05 audio kábel, 3.5 mm sztereo jack dugó - 3.5 mm sztereo jack dugó, 0.50 m
Gyártó cikkszám:CAGL22000BK05
Cikkszám:376598
5 db Raktáron
Ár:
1.290 Ft