Nedis CAGC23930ME 6,35 mm sztereo jack dugó - 3,5 mm sztereo jack aljzat adapter, aranyozott
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CAGC23930ME
- ChipVilág Cikkszám: 380779
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 10 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Mélység | 53 mm |
| Súly | 9 gramm |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Anyag | Fém |
| Adapter kialakítás | Egyenes |
| Szín | Ezüst |
| Adapter típusa | Adapter |
| Hangtípus | Sztereó |
| B csatlakozó | 3,5 mm-es anya |
| A csatlakozó | 6,35 mm-es dugó |
| Adapterház anyaga | Fém |
| Csomagolás | Doboz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE kábel SATA - SATA Összekötő, 0.5m
Gyártó cikkszám:11.03.1555
Cikkszám:121433
10 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis kábel CVGP34790BK02 micro HDMI - HDMI adapter, 4K@30Hz, 10.2 Gbps, 0.20 m
Gyártó cikkszám:CVGP34790BK02
Cikkszám:381853
7 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis adapter kábel CCGT37650BK02 mini displayport 1.2 dugó - HDMI aljzat, 0,20m
Gyártó cikkszám:CCGT37650BK02
Cikkszám:387084
1 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
BLACKBIRD Notebook Tápkábel 3 csatlakózó, 1,5m, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1530
Cikkszám:351420
41 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis CCGB85121WT50 SF/UTP Cat5e patch kábel, RJ45, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 5m
Gyártó cikkszám:CCGB85121WT50
Cikkszám:390718
11 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis WCHA20WT gyorstöltő USB-A / USB-C töltő, GaN, PD3.0, 20W, fehér
Gyártó cikkszám:WCHA20WT
Cikkszám:384478
8 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
AKYGA kábel HDMI-HDMI monitor kábel V1.4, 1.5m
Gyártó cikkszám:AK-HD-15A
Cikkszám:278009
96 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft