Nedis CABW22200AT05 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack - 2x RCA, Aranyozott, 0,5 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CABW22200AT05
- ChipVilág Cikkszám: 386260
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel hossza | 0,5 m |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Szín | Antracit |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó burkolat | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 26 |
| Kábelköpeny mérete | 4,0 mm |
| Hang típusa | Sztereó |
| Vezető átmérője | 12 x 0,12 mm |
| A csatlakozó | 3,5 mm Férfi |
| Kábel típusa | 3,5 mm -es RCA |
| B csatlakozó | 2x RCA Male |
| Csomagolás | Doboz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DELOCK Átalakító Gender Changer VGA female > female
Gyártó cikkszám:65001
Cikkszám:156725
4 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 10m Szürke
Gyártó cikkszám:BH1213
Cikkszám:300483
45 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
ROLINE kábel SATA - SATA Összekötő, fém csatlakozó 1m
Gyártó cikkszám:11.03.1559
Cikkszám:121432
5 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
DELOCK Átalakító Stereo plug 6.35mm > Stereo jack 3.5mm 3 pin fém
Gyártó cikkszám:65361
Cikkszám:332810
1 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
AKYGA kábel VGA monitor összekötő 1.8m, Male/Male, árnyékolt
Gyártó cikkszám:AK-AV-01
Cikkszám:269500
72 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
LEGRAND patch kábel RJ45-RJ45 Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) LSZH (LSOH) 0,5 méter kék d: 5,2mm AWG24 LCS3
Gyártó cikkszám:051545
Cikkszám:272145
8 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
ROLINE Patch kábel VALUE UTP CAT6 lapos kivitel, Fekete 2m
Gyártó cikkszám:21.99.0962
Cikkszám:165082
25 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
KELINE Kábel Patch UTP CAT.5E 5m, Szürke
Gyártó cikkszám:KEN-C5E-U-050
Cikkszám:361504
17 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft