Nedis CABW22050AT10 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack dugó - 3,5mm sztereo jack aljzat, 1 m
-
Elérhetőség:
32 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CABW22050AT10
- ChipVilág Cikkszám: 392972
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Szín | Antracit |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó burkolat | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 26 |
| Kábel hossza | 1,00 m |
| Kábelköpeny mérete | 4,0 mm |
| Hang típusa | Sztereó |
| Vezető átmérője | 12 x 0,12 mm |
| A csatlakozó | 3,5 mm apa |
| Kábel típusa | 3,5 mm |
| B csatlakozó | 3,5 mm anya |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SANDBERG Egérpad és ergonomikus eszköz, Gel Mousepad with Wrist Rest
Gyártó cikkszám:520-23
Cikkszám:311434
7 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
Nedis WCHA30WT gyorstöltő USB-A / USB-C töltő, GaN, PD3.0, QC, Gyorstöltési funkció 1,5 / 2,0 / 2,5 / 3,0 A, 30W, fehér
Gyártó cikkszám:WCHA30WT
Cikkszám:391038
18 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
WHITE SHARK SKYWALKER "XL" gamer egérpad (800x350x3 mm)
Gyártó cikkszám:GMP-1899
Cikkszám:303227
3 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
Nedis CCGL61600BK10 USB kábel, USB 3.2 Gen 1, USB-A dugó - USB-C dugó, 15 W | 5 Gbps, 1 m
Gyártó cikkszám:CCGL61600BK10
Cikkszám:378023
20 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
DELOCK Átalakító USB 10 Gbps Type-C male > female 90 fokos bal / jobb
Gyártó cikkszám:65915
Cikkszám:272518
4 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
Nedis CEGL11040BK30 tápkábel IEC-320-C7, 2 x 0.75 mm, hossz 3m
Gyártó cikkszám:CEGL11040BK30
Cikkszám:375559
15 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, STP/FTP, 0,5m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0300
Cikkszám:128898
4 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
BLACKBIRD Type-C USB To Type-C USB Adatkábel 2m, Fehér (Gyári kivitel)
Gyártó cikkszám:BH1000 WHITE
Cikkszám:297958
40 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft