Nedis CABW22000AT10 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack dugó - dugó, aranyozott, 1 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
26 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CABW22000AT10
- ChipVilág Cikkszám: 380302
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelhossz | 1,00 méter |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Szín | Antracit |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Vezető anyaga | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 26 |
| Kábelköpeny mérete | 4,0 mm |
| Hangtípus | Sztereó |
| Vezető átmérője | 12 x 0,12 mm |
| A csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| B csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| Kábel típusa | 3,5 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
WHITE SHARK GMP-2501 NOCTURON egérpad, 900X300 MM, fekete
Gyártó cikkszám:WS GMP-2501
Cikkszám:391405
4 db Raktáron
Ár:
3.490 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 2m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0502
Cikkszám:82341
10 db Raktáron
Ár:
3.490 Ft
Nedis CEGL10000BK20 tápkábel IEC-320-C13, 3 x 0.75 mm˛ hossz 2m
Gyártó cikkszám:CEGL10000BK20
Cikkszám:375552
12 db Raktáron
Ár:
3.490 Ft
DEVIA USB TYPE-C - USB TYPE-C ADAT- ÉS TÖLTŐKÁBEL 1 M-ES VEZETÉKKEL - KINTONE SERIES TYPE-C TO TYPE-C CABLE - 60W, WHITE
Gyártó cikkszám:ST379543
Cikkszám:338762
2 db Raktáron
Ár:
3.490 Ft
Nedis ultra HD HDMI hosszabbító (toldó) kábel CVGL34096BK20, HDMI dugó - aljzat, 4K@60Hz, ARC, 10,2 Gbps, 2 m
Gyártó cikkszám:CVGL34096BK20
Cikkszám:376825
7 db Raktáron
Ár:
3.490 Ft
GEMBIRD Tápkábel Hálózati SCHUKO - C13 jobbra forduló 1,8m
Gyártó cikkszám:PC-186A-VDE
Cikkszám:256373
9 db Raktáron
Ár:
3.490 Ft
Nedis CSGG49510YE kábel blankoló fogó RG59, RG58, RG62
Gyártó cikkszám:CSGG49510YE
Cikkszám:376055
3 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft