Nedis ACPA116 univerzális AC-DC tápegység, 6V - 16V, 60W, 8 cserélhető táp dugó
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
6 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: ACPA116
- ChipVilág Cikkszám: 380611
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 138 mm |
| Magasság | 51 mm |
| Mélység | 35 mm |
| Súly | 279 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | ABS |
| Kimeneti teljesítmény | 60 W |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Tápcsatlakozó | C típus (CEE 7/16) |
| Kimenetek száma | 1 |
| Tápkábel A oldal | Euro / C típusú (CEE 7/16) |
| Maximális energiafogyasztás | 60 W |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Kábelhossz | 1,10 méter |
| Kimeneti feszültség kiválasztása | Manuálisan |
| Készülék | Egyetemes |
| Kimeneti csatlakozó típusa | 5,0 x 2,1 mm 5,5 x 2,5 mm 3,5 x 1,35 mm 3,5 x 1,1 mm 4,0 x 1,7 mm 4,8 x 1,7 mm 5,5 x 2,1 mm 6,3 x 3,0 mm |
| Hálózati adapter kábelhossza | 1,10 méter |
| Bemeneti feszültség | 100–240 V AC |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Kimeneti áram | 5,0–5,2 A |
| Csatlakozók száma | 8 dugó |
| Kimeneti feszültség | 6–16 V egyenáram |
| Maximális kimeneti áram portonként | 5,0 A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE átalakító DisplayPort-HDMI Adapter, DP Male - HDMI Female
Gyártó cikkszám:12.03.3134-10
Cikkszám:159700
5 db Raktáron
Ár:
8.690 Ft
DELOCK kábel USB 2.0 hosszabbító aktív 10m
Gyártó cikkszám:82446
Cikkszám:180465
2 db Raktáron
Ár:
8.690 Ft
TP-LINK Átalakító USB 3.0 to Ethernet Adapter 1000Mbps, UE306
Gyártó cikkszám:UE306
Cikkszám:310703
26 db Raktáron
Ár:
8.690 Ft
TP-LINK Átalakító USB 3.0 to Ethernet Adapter 1000Mbps, UE300
Gyártó cikkszám:UE300
Cikkszám:220823
5 db Raktáron
Ár:
8.690 Ft
ROLINE Kábel DisplayPort, M/M 1.4, 2m
Gyártó cikkszám:11.04.5811-10
Cikkszám:315309
4 db Raktáron
Ár:
8.690 Ft
AXAGON HMA-GL3A 3 portos USB 3.2 HUB LAN csatlakozóval, fekete
Gyártó cikkszám:HMA-GL3A
Cikkszám:322754
3 db Raktáron
Ár:
8.690 Ft
KELINE Kábel Patch STP CAT.6 15m, LSOH halogénmentes, Szürke
Gyártó cikkszám:KEL-C6A-P-150
Cikkszám:361489
4 db Raktáron
Ár:
8.790 Ft
SANDBERG Kijelző konverter, VGA+Audio to HDMI Converter
Gyártó cikkszám:508-78
Cikkszám:311412
5 db Raktáron
Ár:
8.590 Ft