LENOVO AC Adapter - 65W USB-C Wall Adapter-EU Pin
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | LENOVO |
-
Elérhetőség:
25 db Raktáron
- Gyártó: Lenovo-com
- Gyártó cikkszám: 4X21L54610
- ChipVilág Cikkszám: 356593
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Feature
Product Description
The Lenovo 65W USB-C Wall Adaptor ushers in efficient portable charging at an economical price. With PD 3.0 protocol, it supports fast charging of USB-C devices up to 65W. With a 1.7 m cable and adjustable output voltages (5V/9V/15V/20V), you’ll always have power for USB-C laptops and mobile devices when you need it.
Top Features
- With PD 3.0 protocol, it supports the fast charging of USB-C devices up to 65W.
- Long 1.7m (5.9 ft) charging cable ensures the fitness to various use cases.
- The adaptor is compatible with a wider range of Lenovo systems and other USB-C standard products.
Tech Specs
| JAN | 4571592551226 |
| EAN | 0195892083849 |
| UPC | 195892083849 |
| Warranty Type | Customer Replaceable Unit (CRU) |
| Warranty Period | 1 Year |
| Other Electrical Specifications | The adapter average efficiency (watts output/watts input) shall be more than 89.0% |
| Maximum Relative Humidity (%) | 80% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 8% |
| Maximum Operating Temperature | 40? |
| Minimum Operating Temperature | 0? |
| Packed Weight | 265g±15g |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 118 x 95.5 x 80 mm |
| Included Accessory | Power adapter Warranty Poster Power Poster |
| Package Type | Brown Box |
| Shipment Group | Power adapter Warranty Poster |
| Product Weight | Power adapter: 175g±15g |
| Cable Length/Type | DC cable length: 170cm±5cm |
| Height | 56mm |
| Depth | 28.5mm |
| Length | 56mm |
| Connectivity | 2pin |
| Agency Approvals | CB CCC CECP BIS BSMI CE DERZH EAC INSM IRAM ISC KC KONCAR KVALITET Moroccan NOM-01 NOM-29 NRCAN PSB PSE SEC SII SIRIM SONCAP ST TUV UK UKCA UL |
| Color | Black |
| Charging Port | Type-C |
| Output | 20V~3.25A 65W |
| Input Power | 100-240V/1.5A 50-60HZ |
| Brand | Lenovo |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
KELINE Elosztópanel 9x250V, LED visszajelzővel 1U, 19", 2.5m
Gyártó cikkszám:620S09
Cikkszám:361442
3 db Raktáron
Ár:
10.490 Ft
AXAGON EE35-XA3 Aline Box 3,5" USB 3.0 Külső HDD ház, fekete
Gyártó cikkszám:EE35-XA3
Cikkszám:322725
2 db Raktáron
Ár:
10.490 Ft
KELINE Elosztópanel 19" 9x250V, kontrol LED visszajelzővel 1U, 2,3m C14 csatlakozóval
Gyártó cikkszám:620S09U
Cikkszám:381743
11 db Raktáron
Ár:
10.390 Ft
AXAGON EEM2-SG2 SuperSpeed+ USB-C - M.2 NVMe & SATA SSD külső ház
Gyártó cikkszám:EEM2-SG2
Cikkszám:322729
1 db Raktáron
Ár:
10.590 Ft
CORSAIR ELGATO Fali tartó konzol, WALL MOUNT, Univerzális, fekete
Gyártó cikkszám:10AAO9901
Cikkszám:335317
4 db Raktáron
Ár:
10.690 Ft
Nedis HDDUSB3210BK HDD / SSD dokkoló, USB 3.2 Gen1, USB Type-A, 2 fiókos, 2,5 / 3,5", USB 3.2 Gen1
Gyártó cikkszám:HDDUSB3210BK
Cikkszám:376593
6 db Raktáron
Ár:
10.290 Ft
KELINE Elosztópanel 9x250V, kapcsolóval, 1U, 19", 2.5m
Gyártó cikkszám:620S10
Cikkszám:361441
2 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft
HP intelligens hálózati adapter 90W (4.5-7.4mm), ED495AA helyettesítő
Gyártó cikkszám:H6Y90AA#ABB
Cikkszám:169389
16 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft