KONIX - UFC Gaming Egérpad 320x270mm, Mintás
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Anyag | szivacs |
| Gyártó | KONIx |
| Jelleg | Gamer egérpad |
| Szín | vegyes |
| Típus | billentyűzethez |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Konix
- Gyártó cikkszám: KX-UFC-MP-RED
- ChipVilág Cikkszám: 327913
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Title | UFC mouse pad |
| EAN | 3328170289115 |
Characteristics
| Color | Red and Black |
| Length | 32cm |
| Height | 27cm |
| Weight | 0.167kg |
| Content of the box | Mouse pad |
| Specific characteristics of a product type | Mouse pad |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCBW64700AT10 USB3.2 Gen 1 USB-C (USB C) dugó - dugó, 60 W, 4K@60Hz, 5 Gbps, 1m
Gyártó cikkszám:CCBW64700AT10
Cikkszám:382455
4 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
AVAX Töltőkábel, USB-C - Lightning, 3A, 1,5 méter, acélszürke
Gyártó cikkszám:AVAX_CB402G
Cikkszám:381686
7 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 5m, piros
Gyártó cikkszám:21.15.0561
Cikkszám:82409
6 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.0565 UTP CAT5e 5m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.0565
Cikkszám:165060
7 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Nedis COTH23200GY50 félprofi audio kábel, 3,5mm sztero jack dugó - 2 x 6,35mm mono jack dugó, 5m, rugalmas
Gyártó cikkszám:COTH23200GY50
Cikkszám:378412
9 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Nedis NBAU45110BK tápegység GaN | 45 W | 5/9/12/15/20 V DC | 2,25 / 2,33 / 2,92 / 3,0 A
Gyártó cikkszám:NBAU45110BK
Cikkszám:376805
1 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Sandberg Survivor Cable 2m töltőkábel, 100W,
Gyártó cikkszám:441-67
Cikkszám:386321
3 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Nedis CCBW64952AT02 USB-C 3.2 Gen 1, 1000 Mbps, USB C apa - RJ45 anya, 0,20 m
Gyártó cikkszám:CCBW64952AT02
Cikkszám:384543
2 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft