KELINE UTP Falikábel dobozos CAT.6 305m AWG23, LSOH halogénmentes Euroclass Dca
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Funkció | Patch |
| Gyártó | keline |
| Hosszúság | 305 |
| Szín | Szürke |
| Vég1 | UTP |
| Vég2 | UTP |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Keline
- Gyártó cikkszám: KE400U23LSOH-DCA-RLX
- ChipVilág Cikkszám: 361557
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Min. hajlítási sugár - szerelésnél | 48 mm |
| Min. hajlítási sugár - üzemelésnél | 24 mm |
| Max. húzóerő a szerelésnél | 100 N (10kg) |
| Hőmérséklet tartomány - szerelésnél | 0°C-tól +50°C-ig |
| Hőmérséklet tartomány - üzemelésnél | -20°C-tól +60°C-ig |
| Kábel külső átmérője | 6 mm |
| Rézér átmérője | AWG23 |
| NVP | kb. 69% |
| Tűzvédelmi osztály | Dca - s2, d2, a1 |
| Tűzbiztonsági tulajdonságok | lángok terjedését gátló, alacsony füstkibocsátású, halogénmentes, maró gázokat nem tartalmazó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
WHITE SHARK FIRE SHADOW RGB gamer asztal fekete/piros
Gyártó cikkszám:FIRE-SHADOW
Cikkszám:306142
2 db Raktáron
Ár:
59.990 Ft
WHITE SHARK NYX-B NYX gamer szék, fekete, puha nyak, fej és hát párnák, lélegzó felület, 120 kg - ig
Gyártó cikkszám:WS NYX-B
Cikkszám:379224
3 db Raktáron
Ár:
56.390 Ft
WIRETEK kábel FTP Fali dobozos CAT.6 305m 26AWG
Gyártó cikkszám:CAT6/305
Cikkszám:139190
19 db Raktáron
Ár:
54.890 Ft
LEGRAND fali kábel réz Cat6 árnyékolatlan (U/UTP)4 érpár (AWG23) LSZH (LSOH) kék d:6.1mm 305mkartondoboz LCS2
Gyártó cikkszám:032754
Cikkszám:263137
6 db Raktáron
Ár:
62.990 Ft
KELINE UTP Falikábel dobozos CAT.6 305m AWG23, PVC, Euroclass Eca
Gyártó cikkszám:KE400U23-ECA
Cikkszám:361558
5 db Raktáron
Ár:
63.890 Ft
EXCEL Patch kábel Cat.5e UTP 26AWG PVC köpeny 305m, sárga
Gyártó cikkszám:100-091
Cikkszám:288078
2 db Raktáron
Ár:
51.190 Ft
DELL Adapter - Dell Mobile Adapter Speakerphone - MH3021P
Gyártó cikkszám:470-AELP
Cikkszám:290496
1 db Raktáron
Ár:
67.890 Ft