KELINE STP Falikábel dobos CAT.6A 500m AWG23 (550 MHz), LSOH halogénmentes Euroclass Dca
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Funkció | Patch |
| Gyártó | keline |
| Hosszúság | 500 |
| Szín | Szürke |
| Vég1 | UTP |
| Vég2 | UTP |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Keline
- Gyártó cikkszám: KE550HS23/1E-DCA
- ChipVilág Cikkszám: 361547
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Min. hajlítási sugár - szerelésnél | 56 mm |
| Min. hajlítási sugár - üzemelésnél | 28 mm |
| Max. húzóerő a szerelésnél | 100 N (10 kg) |
| Hőmérséklet tartomány - szerelésnél | 0°C-tól +50°C-ig |
| Hőmérséklet tartomány - üzemelésnél | -20°C-tól +60°C-ig |
| Kábel külső átmérője | 6,9 mm |
| Rézér átmérője | AWG 23 |
| NVP | kb. 78% |
| Tűzvédelmi osztály | Dca - s2, d2, a1 |
| Tűzbiztonsági tulajdonságok | lángok terjedését gátló, alacsony füstkibocsátású, halogénmentes, maró gázokat nem tartalmazó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
WHITE SHARK MONZA-W GAMER szék fehér, puha nyak és fej párna, lélegző felület, 120 kg- ig
Gyártó cikkszám:WS MONZA-W
Cikkszám:379221
1 db Raktáron
Ár:
112.990 Ft
HP dokkoló Thunderbolt G6 280W
Gyártó cikkszám:AW5M5UT#ABB
Cikkszám:375736
11 db Raktáron
Ár:
109.990 Ft
WHITE SHARK RED DEVIL gamer szék piros/fekete maximális terhelhetőség 120 kg
Gyártó cikkszám:WS Y-2635
Cikkszám:306131
1 db Raktáron
Ár:
88.590 Ft
WHITE SHARK WS LE MANS LE MANS fekete/piros gamer szék, puha nyak, fej és hát párnák, lélegző felület, 120 kg-ig
Gyártó cikkszám:WS LE MANS
Cikkszám:379228
4 db Raktáron
Ár:
80.590 Ft
WHITE SHARK IMOLA GAMER szék, fekete/szürke
Gyártó cikkszám:WS IMOLA
Cikkszám:391401
3 db Raktáron
Ár:
79.690 Ft
HP 4G LTE-AP WWAN (G10 sorozatok)
Gyártó cikkszám:7P993AA
Cikkszám:350456
5 db Raktáron
Ár:
77.590 Ft
WHITE SHARK ZZ gamer asztal fekete/piros
Gyártó cikkszám:GD-ZZ-RED
Cikkszám:306141
2 db Raktáron
Ár:
74.690 Ft
LEGRAND fali kábel réz Cat6 árnyékolatlan (U/UTP) 4 érpár (AWG23) PVC fehér Eca 305m-kartondoboz Linkeo
Gyártó cikkszám:632724
Cikkszám:328319
1 db Raktáron
Ár:
73.490 Ft