Nedis VSWI3482AT HDMI kapcsoló, 2x HDMI bemenet | 1x HDMI kimenet
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: VSWI3482AT
- ChipVilág Cikkszám: 377961
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Mélység | 50 mm |
| Súly | 66 g |
| Maximális felbontás | 4K@60Hz |
| Szín | Antracit |
| Anyag | Fém |
| Képarány | 16:9 |
| Támogatott felbontások | 1080p@60Hz 720p@60Hz 4K@60Hz 4K@30Hz 1080p@120Hz 480p@60Hz 1080i@30Hz 576p@50Hz |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| Irányítási módszer | Kézi automata |
| Támogatott technológia | 3D DTS-HD-Master Audio Dolby True HD HDCP Deep Color 30/36 bites Dolby Digital |
| Csatlakozási bemenet | 2x HDMI™ bemenet 1x HDMI™ bemenet |
| Színes formátumok | RGB YCbCr 4:2:0 YCbCr 4:4:4 YCbCr 4:2:2 |
| Csatlakozási kimenet | 2x HDMI™ kimenet 1x HDMI™ kimenet |
| Órajel frekvencia | 600 MHz |
| Eszköz típusa | HDMI™ kapcsoló |
| Maximális sávszélesség | 6 Gbps |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Portok | 3 port |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BLACKBIRD Átalakító Displayport 1.2 male to VGA female, fekete
Gyártó cikkszám:BH1310
Cikkszám:305462
2 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis COTH23300GY30 félprofi XLR audio kábel, 6,35mm sztereo jack dugó - 2x RCA dugó, 3m
Gyártó cikkszám:COTH23300GY30
Cikkszám:378517
10 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis CCGL64655BK10 USB C (USB-C) - HDMI kábel, USB 3.2 Gen 1, 4K@60Hz, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CCGL64655BK10
Cikkszám:380605
1 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis CCGB64770WT01 USB-C multiport adapter, USB C dugó - HDMI/ USB-A / USB-C aljzat, 5 Gbps
Gyártó cikkszám:CCGB64770WT01
Cikkszám:390342
4 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
ROLINE Tápkábel Schuko (90°) - C13 (90°), 2m, fekete
Gyártó cikkszám:19.08.1118
Cikkszám:359328
1 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis CCGB34900BK02 HDMI - VGA adapter
Gyártó cikkszám:CCGB34900BK02
Cikkszám:378733
32 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
PREMIUMCORD Patch Kábel UTP, CAT6, 5m, szürke
Gyártó cikkszám:SP6UTP050
Cikkszám:382401
10 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, STP/FTP, 3m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0303
Cikkszám:128901
7 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft