Nedis VSPL3474AT HDMI splitter, 1 x HDMI be - 4 x HDMI ki, 4K@60Hz
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: VSPL3474AT
- ChipVilág Cikkszám: 377954
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 21 mm |
| Mélység | 70 mm |
| Súly | 330 g |
| Maximális felbontás | 4K@60Hz |
| Maximális sávszélesség | 18 Gbps |
| Szín | Antracit |
| Anyag | Fém |
| Képarány | 16:9 |
| Támogatott felbontások | 1080p@60Hz 720p@60Hz 4K@60Hz 4K@30Hz 1080p@120Hz 576p@60Hz 480p@60Hz |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Tápcsatlakozó | C típus (CEE 7/16) |
| Bemeneti feszültség | 5 V DC |
| A tápkábel A oldala | N/A |
| Hálózati adapter kábel hossza | 1,00 m |
| Bemeneti áram | 2 A |
| Irányítási módszer | Automatikus |
| Csatlakozási bemenet | HDMI™ bemenet |
| Eszköz típusa | HDMI™ elosztó |
| Energiafogyasztás működési módban | 10 W |
| Támogatott technológia | 3D DTS-HD-Master Audio Dolby True HD HDCP Deep Color 30/36 bites Dolby Digital |
| Színes formátumok | RGB YCbCr 4:2:0 YCbCr 4:4:4 YCbCr 4:2:2 |
| Órajel frekvencia | 600 MHz |
| Csatlakozási kimenet | 4x HDMI™ kimenet |
| EDID beállítások | Auto |
| Eszköz tápbemeneti csatlakozása(i) | DC 9,0 x 5,5 mm |
| Energiafogyasztás készenléti állapotban | 4 W |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Portok | 4 port |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
TP-LINK Kábel 10G SFP+ 3 méter, SM5220-3M
Gyártó cikkszám:SM5220-3M
Cikkszám:302641
3 db Raktáron
Ár:
16.490 Ft
LENOVO Kiegészítő kábel - USB-C to USB-C kábel 2m
Gyártó cikkszám:4X90Q59480
Cikkszám:290218
6 db Raktáron
Ár:
16.790 Ft
HP kábel szett - rack Mgmt Velcro Clips
Gyártó cikkszám:379820-B21
Cikkszám:92815
1 db Raktáron
Ár:
15.190 Ft
LENOVO Átalakító adapter - USB-C to 2.5G Ethernet
Gyártó cikkszám:4X91H17795
Cikkszám:349936
10 db Raktáron
Ár:
16.990 Ft
DELOCK kábel HDMI male / male összekötő 4K 15m
Gyártó cikkszám:82710
Cikkszám:218512
7 db Raktáron
Ár:
16.990 Ft
TP-LINK Kábel 10G SFP+ 1 méter, SM5220-1M
Gyártó cikkszám:SM5220-1M
Cikkszám:310226
6 db Raktáron
Ár:
14.390 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, STP/FTP, 20m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0320
Cikkszám:128905
4 db Raktáron
Ár:
14.390 Ft
BLACKBIRD Kábel HDMI male/male összekötő 4K, 20m Fekete
Gyártó cikkszám:BH1522
Cikkszám:351418
10 db Raktáron
Ár:
14.290 Ft