Nedis CVGP34260BK15 nagy sebességű HDMI kábel, 4K@30Hz, 10.2 Gbps, 1.50 m, pipa jobbos csatlakozó
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVGP34260BK15
- ChipVilág Cikkszám: 385677
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Adatátviteli irány | 2-irányú |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| ÍV | Igen |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Kábelköpeny mérete | 6,0 mm |
| Anyag | PVC |
| AWG érték | 30 |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| B csatlakozó | HDMI™ csatlakozó |
| Kábel típusa | Nagy sebességű HDMI Ethernettel |
| Vezető anyaga | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Maximális sávszélesség | 10,2 Gbps |
| Maximális felbontás | 4K@30Hz |
| Szín | Fekete |
| Kábelhossz | 1,50 méter |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Jobbra szögben |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| A csatlakozó | Jobbra pipa HDMI™ csatlakozó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
VALUE Kábel UTP CAT6 LSOH, kihúzás gátló, 10m, fehér
Gyártó cikkszám:21.99.1086-40
Cikkszám:359678
5 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
Nedis CEGL11040BK50 tápkábel IEC-320-C7, 2 x 0.75 mm, hossz 5m
Gyártó cikkszám:CEGL11040BK50
Cikkszám:376195
11 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
Nedis CCGL37400BK20 mini Displayport1.2 kábel, Display port dugó, 21.6 Gbps, 2m
Gyártó cikkszám:CCGL37400BK20
Cikkszám:382416
23 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
BLACKBIRD Kábel Displayport 1.2 to Displayport 4K 60Hz, 2m
Gyártó cikkszám:BH1257
Cikkszám:300518
59 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 3m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0933
Cikkszám:121918
20 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.1555 UTP CAT6 3m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.1555
Cikkszám:165066
9 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
BLACKBIRD Adapter kábel USB 3.0 to SATA 13pin (7+6), fekete
Gyártó cikkszám:BH1508
Cikkszám:350597
7 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
ROLINE kábel USB A-A Hosszabbító 2m
Gyártó cikkszám:11.02.8948
Cikkszám:85065
6 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft