Nedis CVGL34700BK15 micro HDMI - HDMI kábel 4K@30Hz, 10.2 Gbps, 1.50 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVGL34700BK15
- ChipVilág Cikkszám: 384380
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Adatátviteli irány | 2-irányú |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| AWG érték | 30 |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| A csatlakozó | HDMI™ csatlakozó |
| Kábel típusa | Nagy sebességű HDMI Ethernettel |
| Vezető anyaga | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Maximális sávszélesség | 10,2 Gbps |
| Maximális felbontás | 4K@30Hz |
| Szín | Fekete |
| Kábelhossz | 1,50 méter |
| Kábelköpeny mérete | 5,5 mm |
| B csatlakozó | HDMI™ mikrocsatlakozó |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DELOCK kábel Video Scart male (output) > VGA male (input) 2m
Gyártó cikkszám:65028
Cikkszám:176658
2 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft
HAMA 200602, FIC USB KÁBEL A-B TÍPUS 1,5 M
Gyártó cikkszám:00200602
Cikkszám:391187
14 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft
ROLINE kábel UTP CAT6 0,3m zöld
Gyártó cikkszám:21.15.1513
Cikkszám:267891
6 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft
HAMA 205107, ECO 3,5MM JACK-2RCA ÖSSZEKÖTŐKÁBEL 25DB/CSG 5,0M, FEKETE
Gyártó cikkszám:00205107
Cikkszám:391179
10 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft
DELOCK Tápkábel USB > DC 4.0 x 1.7mm male 90 fokos 1.5m
Gyártó cikkszám:85544
Cikkszám:332858
7 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.1510 UTP CAT6 0,3m szürke
Gyártó cikkszám:21.15.1510
Cikkszám:165063
20 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft
ROLINE kábel USB A - mini 5 PIN 1.8m, Összekötő
Gyártó cikkszám:11.02.8719
Cikkszám:128911
5 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft
Devia Gracious Series 60W PD USB-C - USB C (Type-C) adat- és töltőkábel, fekete, 1m
Gyártó cikkszám:ST107885
Cikkszám:379791
29 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft