Nedis CVGL34500BK15 mini HDMI - HDMI kábel, 4K@30Hz, 10,2 Gbps, 1,5m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
13 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVGL34500BK15
- ChipVilág Cikkszám: 378750
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Adatátvitel iránya | 2 irányú |
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Kábelköpeny mérete | 6,0 mm |
| Anyag | PVC |
| AWG érték | 30 |
| Csatlakozó burkolat | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| A csatlakozó | HDMI™ csatlakozó |
| Kábel típusa | Nagy sebességű HDMI Ethernettel |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Maximális sávszélesség | 10,2 Gbps |
| Maximális felbontás | 4K@30Hz |
| Szín | Fekete |
| Kábel hossza | 1,50 m |
| B csatlakozó | HDMI™ Mini csatlakozó |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 2m, piros
Gyártó cikkszám:21.15.0541
Cikkszám:82394
8 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
Nedis CCGL60010BK30 USB hosszabító / toldó kábel, USB 2.0 | USB-A dugó USB-A hüvely 480 Mbps, 3m
Gyártó cikkszám:CCGL60010BK30
Cikkszám:376740
7 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.0545 UTP CAT5e 2m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.0545
Cikkszám:165058
10 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
HAMA 205110, FIC 3,5MM JACK-2RCA ÖSSZEKÖTŐKÁBEL 1,5M
Gyártó cikkszám:00205110
Cikkszám:391170
9 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 0,5m, zöld
Gyártó cikkszám:21.15.1523
Cikkszám:121898
10 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 2m, sárga
Gyártó cikkszám:21.15.0542
Cikkszám:82396
9 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
AKYGA notebook hálózati tápkábel, 3 csatlakozós, 3m
Gyártó cikkszám:AK-NB-10A
Cikkszám:351766
2 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
Nedis CCGL60100BK50 USB2.0, USB A - B kábel, 10W, hossz 5m
Gyártó cikkszám:CCGL60100BK50
Cikkszám:375557
4 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft