Nedis CVGL34096BK50 ultra HD HDMI hosszabbító (toldó) kábel, HDMI dugó - aljzat, 4K@60Hz, ARC, 10,2 Gbps, 5 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
16 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVGL34096BK50
- ChipVilág Cikkszám: 376828
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
• Nagy sebességű HDMI™ hosszabbítókábel Ethernettel (4K@60Hz)
• Támogatja a nagy sebességet akár 18 Gbps sávszélességgel
• Nagy dinamikatartomány (HDR) a nagyobb kontrasztarány és élénk színek érdekében
• Kristálytiszta hang akár 32 digitális audiocsatornával
• Támogatja a 21:9-es mozi képarányt és a 3D-s videók korábbi verzióinak támogatását
• HDMI-kompatibilis korábbi verziók
(CEC) funkciók
• Támogatja a fejlett audioszolgáltatásokat, mint például az eARC (Enhanced Audio Return Channel) és az ARC (Audio Return Channel)
Termékleírások
| Adatátvitel iránya | 2 irányú |
| Maximális felbontás | 4K@60Hz |
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel hossza | 5,00 m |
| ÍV | Igen |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó burkolat | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| A csatlakozó | HDMI™ csatlakozó |
| Kábel típusa | Nagy sebességű HDMI Ethernettel |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Maximális sávszélesség | 10,2 Gbps |
| AWG érték | 28 |
| Szín | Fekete |
| Kábelköpeny mérete | 7,0 mm |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet |
| Támogatott felbontások | 4K@60Hz 4K@30Hz 1080p |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| Vezető anyag | CCA |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
VALUE Kábel UTP CAT6 LSOH, kihúzás gátló, 10m, fehér
Gyártó cikkszám:21.99.1086-40
Cikkszám:359678
5 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
Nedis CEGL11040BK50 tápkábel IEC-320-C7, 2 x 0.75 mm, hossz 5m
Gyártó cikkszám:CEGL11040BK50
Cikkszám:376195
11 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
Nedis CVGP34260BK15 nagy sebességű HDMI kábel, 4K@30Hz, 10.2 Gbps, 1.50 m, pipa jobbos csatlakozó
Gyártó cikkszám:CVGP34260BK15
Cikkszám:385677
1 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
Nedis CCGL37400BK20 mini Displayport1.2 kábel, Display port dugó, 21.6 Gbps, 2m
Gyártó cikkszám:CCGL37400BK20
Cikkszám:382416
23 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
BLACKBIRD Kábel Displayport 1.2 to Displayport 4K 60Hz, 2m
Gyártó cikkszám:BH1257
Cikkszám:300518
59 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 3m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0933
Cikkszám:121918
20 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.1555 UTP CAT6 3m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.1555
Cikkszám:165066
9 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
BLACKBIRD Adapter kábel USB 3.0 to SATA 13pin (7+6), fekete
Gyártó cikkszám:BH1508
Cikkszám:350597
7 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft