Nedis CVGB34902BK HDMI átalakító adapter, aranyozott, 270°-os szögben elforgatható, pipa
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVGB34902BK
- ChipVilág Cikkszám: 391870
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 17 mm |
| Mélység | 21 mm |
| Súly | 9 gramm |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| A csatlakozó | HDMI™ csatlakozó |
| Szín | Fekete |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet |
| Adapter típusa | Adapter |
| Adapterház anyaga | ABS |
| Adapter kialakítás | 270°-os szögben |
| Csomagolás | Doboz |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CAGL24200BK100 sztereo audio kábel, 2 X RCA dugó - 2 X RCA dugó, hossz 10m
Gyártó cikkszám:CAGL24200BK100
Cikkszám:384462
3 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
Nedis CCBW85100AT150 UTP Cat5e patch kábel, LSZH, RJ45, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 15m, fekete
Gyártó cikkszám:CCBW85100AT150
Cikkszám:390955
100 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
BLACKBIRD Tápkábel 2x4 pin Molex male to 8 pin EPS male, 15cm
Gyártó cikkszám:BH1505
Cikkszám:350707
6 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
Nedis CCGB32900BK DVI-I - VGA adapter, DVI-I 24+5 Male - VGA Female
Gyártó cikkszám:CCGB32900BK
Cikkszám:384161
10 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
BLACKBIRD Tápkábel SATA 15 pin plug to Molex 4 pin female, 12cm
Gyártó cikkszám:BH1501
Cikkszám:350703
19 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
Nedis CEGL11040WT20 tápkábel IEC-320-C7, 2 x 0.75 mm, hossz 2m, fehér
Gyártó cikkszám:CEGL11040WT20
Cikkszám:375560
16 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 0,5m, kék
Gyártó cikkszám:21.15.0524
Cikkszám:82360
10 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft
AKYGA kábel Monitor Tápkábel 1,8m
Gyártó cikkszám:AK-PC-03A
Cikkszám:281311
31 db Raktáron
Ár:
2.090 Ft