Nedis CVGB34901BK HDMI átalakító adapter, aranyozott 90°-os, pipa
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
17 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVGB34901BK
- ChipVilág Cikkszám: 376801
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 21 mm |
| Magasság | 16 mm |
| Mélység | 30 mm |
| Súly | 10 gramm |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| A csatlakozó | HDMI™ csatlakozó |
| Szín | Fekete |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet |
| Adapter típusa | Adapter |
| Adapterház anyaga | ABS |
| Adapter kialakítás | 90°-os szögben |
| Csomagolás | Doboz |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
WIRETEK kábel USB Összekötő A-B, 5m, Male/Male
Gyártó cikkszám:WU4AE-5
Cikkszám:111182
100 db Raktáron
Ár:
1.790 Ft
BLACKBIRD Type-C USB Adatkábel 1m, Fekete (Gyári kivitel)
Gyártó cikkszám:BH996 BLACK
Cikkszám:294891
82 db Raktáron
Ár:
1.790 Ft
Nedis CAGL20475BK02 audio kábel 5p DIN aljzat - 4 x RCA dugó, hossz 0.20m
Gyártó cikkszám:CAGL20475BK02
Cikkszám:375600
30 db Raktáron
Ár:
1.790 Ft
ROLINE Patch kábel VALUE UTP CAT6 lapos kivitel, Fekete 0,5m
Gyártó cikkszám:21.99.0960
Cikkszám:165080
17 db Raktáron
Ár:
1.790 Ft
BLACKBIRD Lightning Adatkábel 1m, Fehér 2A (Extra erős anyagból)
Gyártó cikkszám:BH196 WHITE
Cikkszám:291374
5 db Raktáron
Ár:
1.790 Ft
BLACKBIRD Lightning Adatkábel 1m, Arany 2A (Extra erős anyagból)
Gyártó cikkszám:BH193 GOLD
Cikkszám:291372
34 db Raktáron
Ár:
1.790 Ft
BLACKBIRD Type-C USB Adatkábel 1m, Rózsaszín 2A (Extra erős anyagból)
Gyártó cikkszám:BH206 PINK
Cikkszám:374997
10 db Raktáron
Ár:
1.790 Ft
BLACKBIRD Lightning Adatkábel 1m, Pink 2A (Extra erős anyagból)
Gyártó cikkszám:BH197 PINK
Cikkszám:374994
9 db Raktáron
Ár:
1.790 Ft