Nedis CVGB34700BK20 micro HDMI - HDMI kábel, 4K@30Hz, 10,2 Gbps, 2m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
6 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVGB34700BK20
- ChipVilág Cikkszám: 378748
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Adatátvitel iránya | 2 irányú |
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| A csatlakozó | HDMI™ csatlakozó |
| Kábel típusa | Nagy sebességű HDMI Ethernettel |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Maximális sávszélesség | 10,2 Gbps |
| Kábel hossza | 2,00 m |
| Maximális felbontás | 4K@30Hz |
| Szín | Fekete |
| Kábelköpeny mérete | 5,5 mm |
| B csatlakozó | HDMI™ Micro csatlakozó |
| AWG érték | 32 |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BLACKBIRD Kábel HDMI male/male összekötő 4K, 5m
Gyártó cikkszám:BH1256
Cikkszám:300517
55 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
BLACKBIRD Átalakító DVI 24+5 male to HDMI female
Gyártó cikkszám:BH1251
Cikkszám:300512
27 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
Nedis CABW22000AT20 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack dugó - dugó, aranyozott, 2 m
Gyártó cikkszám:CABW22000AT20
Cikkszám:380303
29 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
SANDBERG Optikai audio kábel, Optical Toslink-Toslink, 1.8m
Gyártó cikkszám:505-40
Cikkszám:311389
1 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
HANDY TOOLS Kábel kötegelő szett, vegyes
Gyártó cikkszám:05431
Cikkszám:268281
3 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
COLORWAY Kábel Type-C CW-CBPDCC061-BK, fonott pamut, PD Fast Charging 60W, 3,0A 1M fekete
Gyártó cikkszám:CW-CBPDCC061-BK
Cikkszám:378152
31 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
VALUE Kábel UTP CAT6 LSOH, kihúzás gátló, 5m, fehér
Gyártó cikkszám:21.99.1066-70
Cikkszám:359674
3 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 3m, piros
Gyártó cikkszám:21.15.0551
Cikkszám:82403
11 db Raktáron
Ár:
4.190 Ft