Nedis COTR15011GY100 mikrofon kábel 2 x 0,12 mm2 | Réz | 100 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: COTR15011GY100
- ChipVilág Cikkszám: 378929
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Hang típusa | Sztereó |
| Kábelköpeny mérete | 3,5 mm |
| Kábel hossza | 100,0 m |
| Szín | Sötétszürke |
| Csomagolás | Orsó |
| Kábel típusa | Mikrofon |
| Átmérő | 3,5 mm |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| SmartLife | Nem |
| Vezető átmérője | 2 x 0,12 mm² |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis VREP3450AT HDMI extender (hosszabító) Cat6 kábelen, 1.65Gbps, 1080p, 60m
Gyártó cikkszám:VREP3450AT
Cikkszám:375594
4 db Raktáron
Ár:
19.490 Ft
HPE DL300 Gen10+ 1U CMA for Rail Kit
Gyártó cikkszám:P26489-B21
Cikkszám:322194
5 db Raktáron
Ár:
19.390 Ft
WIRETEK kábel FTP Fali dobozos CAT.5E 305m 26AWG
Gyártó cikkszám:CAT5E/305
Cikkszám:139189
41 db Raktáron
Ár:
21.890 Ft
LENOVO Kiegészítő kábel - Thunderbolt 4, 0.7m
Gyártó cikkszám:4X91K16968
Cikkszám:391670
9 db Raktáron
Ár:
17.990 Ft
DELOCK kábel HDMI male / male összekötő 4K 15m
Gyártó cikkszám:82710
Cikkszám:218512
7 db Raktáron
Ár:
16.990 Ft
LENOVO Átalakító adapter - USB-C to 2.5G Ethernet
Gyártó cikkszám:4X91H17795
Cikkszám:349936
10 db Raktáron
Ár:
16.990 Ft
LENOVO Kiegészítő kábel - USB-C to USB-C kábel 2m
Gyártó cikkszám:4X90Q59480
Cikkszám:290218
6 db Raktáron
Ár:
16.790 Ft
TP-LINK Kábel 10G SFP+ 3 méter, SM5220-3M
Gyártó cikkszám:SM5220-3M
Cikkszám:302641
3 db Raktáron
Ár:
16.490 Ft