Nedis COTH23300GY30 félprofi XLR audio kábel, 6,35mm sztereo jack dugó - 2x RCA dugó, 3m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
10 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: COTH23300GY30
- ChipVilág Cikkszám: 378517
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 3 m |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Csatlakozó anyaga | Alumínium |
| Vezető anyag | Csupasz réz |
| Hang típusa | Sztereó |
| B csatlakozó | 2x RCA Male |
| Kábel típusa | RCA 6,35 mm |
| A csatlakozó | 6,35 mm Férfi |
| Vezető átmérője | 40 x 0,12 mm |
| Szín | Sötétszürke |
| Csomagolás | Karton hüvely |
| Kábelköpeny mérete | 10,0 x 5,0 mm |
| AWG érték | 20 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BLACKBIRD Átalakító Displayport 1.2 male to VGA female, fekete
Gyártó cikkszám:BH1310
Cikkszám:305462
2 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis CCGL64655BK10 USB C (USB-C) - HDMI kábel, USB 3.2 Gen 1, 4K@60Hz, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CCGL64655BK10
Cikkszám:380605
1 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis CCGB64770WT01 USB-C multiport adapter, USB C dugó - HDMI/ USB-A / USB-C aljzat, 5 Gbps
Gyártó cikkszám:CCGB64770WT01
Cikkszám:390342
4 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis VSWI3482AT HDMI kapcsoló, 2x HDMI bemenet | 1x HDMI kimenet
Gyártó cikkszám:VSWI3482AT
Cikkszám:377961
2 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, STP/FTP, 3m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0303
Cikkszám:128901
7 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
ROLINE Tápkábel Schuko (90°) - C13 (90°), 2m, fekete
Gyártó cikkszám:19.08.1118
Cikkszám:359328
1 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis CCGB34900BK02 HDMI - VGA adapter
Gyártó cikkszám:CCGB34900BK02
Cikkszám:378733
32 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
PREMIUMCORD Patch Kábel UTP, CAT6, 5m, szürke
Gyártó cikkszám:SP6UTP050
Cikkszám:382401
10 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft