Nedis COTH23200GY30 félprofi audio kábel, 3,5mm sztero jack dugó - 2 x 6,35mm mono jack dugó, 3m, rugalmas
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
8 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: COTH23200GY30
- ChipVilág Cikkszám: 378411
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 3,00 m |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Csatlakozó anyaga | Alumínium |
| Vezető anyag | Csupasz réz |
| Hang típusa | Sztereó |
| Kábelköpeny mérete | 5,0 mm |
| B csatlakozó | 3,5 mm Férfi |
| Kábel típusa | 3,5 mm 6,35 mm |
| Vezető átmérője | 40 x 0,12 mm |
| Szín | Sötétszürke |
| Csomagolás | Karton hüvely |
| AWG érték | 20 |
| A csatlakozó | 2x 6,35 mm Férfi |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGL37301BK20 VGA - Displayport kábel 1080p, 2m
Gyártó cikkszám:CCGL37301BK20
Cikkszám:385919
1 db Raktáron
Ár:
6.890 Ft
DELOCK kábel USB 2.0 hosszabbító aktív 5m
Gyártó cikkszám:82308
Cikkszám:167390
1 db Raktáron
Ár:
6.890 Ft
DELOCK Átalakító DisplayPort 1.2 male > VGA female fekete
Gyártó cikkszám:61006
Cikkszám:337174
11 db Raktáron
Ár:
6.890 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 5m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0935
Cikkszám:121919
18 db Raktáron
Ár:
6.890 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.1565 UTP CAT6 5m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.1565
Cikkszám:165067
9 db Raktáron
Ár:
6.890 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 5m, zöld
Gyártó cikkszám:21.15.1563
Cikkszám:121914
2 db Raktáron
Ár:
6.890 Ft
HAMA 201554, FIC E3 ADATKÁBEL LIGHTNING "REFLECTIVE" 1,5M, PIROS
Gyártó cikkszám:00201554
Cikkszám:391219
10 db Raktáron
Ár:
6.890 Ft
HAMA 201553, FIC E3 ADATKÁBEL LIGHTNING "REFLECTIVE" 1,5M, KÉK
Gyártó cikkszám:00201553
Cikkszám:391216
10 db Raktáron
Ár:
6.890 Ft