Nedis COTH22200GY30 félprofi audio kábel, 3,5mm sztero jack dugó - 2 x RCA dugó, 3m, rugalmas
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
10 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: COTH22200GY30
- ChipVilág Cikkszám: 380674
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábelhossz | 3 méter |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Csatlakozó anyaga | Alumínium |
| Vezető anyaga | Csupasz réz |
| Hangtípus | Sztereó |
| A csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| Kábel típusa | 3,5 mm -es RCA |
| B csatlakozó | 2x RCA dugasz |
| Vezető átmérője | 40 x 0,12 mm |
| Szín | Sötétszürke |
| Csomagolás | Kartonhüvely |
| Kábelköpeny mérete | 10,0 x 5,0 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.6 20m, Szürke
Gyártó cikkszám:BH1574
Cikkszám:358637
47 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
Nedis CCGW64750BK10 USB C - USB C (USB-C) kábel, USB 3.2 Gen 2, 100W, 4K@60Hz, 10 Gbps, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CCGW64750BK10
Cikkszám:391876
2 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
ROLINE kábel USB A-A Hosszabbító 3m
Gyártó cikkszám:11.02.8960
Cikkszám:54311
5 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
DELOCK kábel USB 10 Gbps Type-C male > USB Type Micro-B male 0.5m fekete
Gyártó cikkszám:83676
Cikkszám:283473
3 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
GEMBIRD Tápkábel, C13 - C14, 3m
Gyártó cikkszám:PC-189-VDE-3M
Cikkszám:300186
6 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
Nedis COTH15030GY50 balanced/szimmetrikus félprofi XLR audio kábel, 2 x XLR 3p dugó - 2 x XLR 3p aljzat, 5m, rugalmas
Gyártó cikkszám:COTH15030GY50
Cikkszám:378520
2 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
DELOCK kábel HDMI male / male összekötő 4K 1.5m
Gyártó cikkszám:84753
Cikkszám:182532
10 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
DELOCK kábel HDMI male > DVI 24+1 male kétirányú 1m
Gyártó cikkszám:85652
Cikkszám:260406
6 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft