Nedis COTH22200GY15 félprofi audio kábel, 3,5mm sztero jack dugó - 2 x RCA dugó, 1.5m, rugalmas
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
7 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: COTH22200GY15
- ChipVilág Cikkszám: 380673
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábelhossz | 1,50 méter |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Csatlakozó anyaga | Alumínium |
| Vezető anyaga | Csupasz réz |
| Hangtípus | Sztereó |
| A csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| Kábel típusa | 3,5 mm -es RCA |
| B csatlakozó | 2x RCA dugasz |
| Vezető átmérője | 40 x 0,12 mm |
| Szín | Sötétszürke |
| Csomagolás | Kartonhüvely |
| Kábelköpeny mérete | 10,0 x 5,0 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGB64650GY USC 3.2 Gen 1, USB-C (USB C) - HDMI kimenet átalakító adapter, 4K@60Hz
Gyártó cikkszám:CCGB64650GY
Cikkszám:379498
3 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
Sandberg Survivor Cable 0.2m egy ultra-rövid töltőkábel, 100W,
Gyártó cikkszám:441-66
Cikkszám:386320
1 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
GEMBIRD A-DPM-HDMIF-002 DP - HDMI adapter
Gyártó cikkszám:A-DPM-HDMIF-002
Cikkszám:305422
14 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
Nedis CCGL59000BK100, VGA kábel, VGA dugó Nikkelezett Maximális felbontás: 1280x768, hossz: 10m
Gyártó cikkszám:CCGL59000BK100
Cikkszám:385897
2 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
Nedis porszívó tápkábel, 7m, CEE 7/17, H05VV-F 2x0.75, CEGL11940BK70
Gyártó cikkszám:CEGL11940BK70
Cikkszám:376125
9 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
Nedis CCGL85220GY150 UTP / FTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 15m
Gyártó cikkszám:CCGL85220GY150
Cikkszám:378900
18 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
DELOCK kábel HDMI Micro-D male > HDMI-A female 23cm
Gyártó cikkszám:65391
Cikkszám:224844
3 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft
HAMA 200702, FIC HIGH SPEED HDMI KÁBEL (4K, UHD) 1,5M
Gyártó cikkszám:00200702
Cikkszám:318325
4 db Raktáron
Ár:
5.590 Ft