Nedis CCGW64750BK10 USB C - USB C (USB-C) kábel, USB 3.2 Gen 2, 100W, 4K@60Hz, 10 Gbps, hossz 1m
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGW64750BK10
- ChipVilág Cikkszám: 391876
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Maximális felbontás | 4K@60Hz |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelhossz | 1,00 méter |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Vezető anyaga | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Tápellátás | Igen |
| Kábel típusa | USB |
| Kimeneti teljesítmény | 100 W |
| USB-technológia | USB 3.2 Gen 2 |
| Csatlakozó anyaga | ABS |
| B csatlakozó | USB-C™ dugasz |
| Kábelköpeny mérete | 5,1 mm |
| AWG érték | 32/21 |
| A csatlakozó | USB-C™ dugasz |
| Csomagolás | Doboz |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 10 Gbps |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.6 20m, Szürke
Gyártó cikkszám:BH1574
Cikkszám:358637
47 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
ROLINE kábel USB A-A Hosszabbító 3m
Gyártó cikkszám:11.02.8960
Cikkszám:54311
5 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
DELOCK kábel USB 10 Gbps Type-C male > USB Type Micro-B male 0.5m fekete
Gyártó cikkszám:83676
Cikkszám:283473
3 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
GEMBIRD Tápkábel, C13 - C14, 3m
Gyártó cikkszám:PC-189-VDE-3M
Cikkszám:300186
6 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
Nedis COTH15030GY50 balanced/szimmetrikus félprofi XLR audio kábel, 2 x XLR 3p dugó - 2 x XLR 3p aljzat, 5m, rugalmas
Gyártó cikkszám:COTH15030GY50
Cikkszám:378520
2 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
ROLINE Patch kábel ROL 21.15.0923 UTP CAT6 1,5m szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0923-10
Cikkszám:297982
6 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
BLACKBIRD Átalakító Mini Displayport to HDMI 15cm
Gyártó cikkszám:BH1265
Cikkszám:300526
46 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
DELOCK kábel HDMI male / male összekötő 4K 1.5m
Gyártó cikkszám:84753
Cikkszám:182532
10 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft