Nedis CCGW60852BK09, USB - RS232 (adapter) kábel, 0,9m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGW60852BK09
- ChipVilág Cikkszám: 377919
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Szélesség | 36 mm |
| Magasság | 19 mm |
| Mélység | 900 mm |
| Súly | 50 g |
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| AWG érték | 28 |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Vezető anyag | Csupasz réz |
| A csatlakozó | USB-A férfi |
| Kábelköpeny mérete | 4,0 mm |
| Csatlakozó anyaga | ABS |
| Bemeneti áram | 0,5 A |
| Bemeneti feszültség | 5 V DC |
| OS verzió | Windows 10 |
| Csomagolás | Doboz |
| Kábel hossza | 0,90 m |
| Buszhajtású | Igen |
| Vezető átmérője | 0,36 mm |
| Kábel típusa | RS232 átalakító kábel |
| Bemeneti csatlakozók | USB |
| B csatlakozó | RS232 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HAMA 200918, FIC PATCHKÁBEL CAT5E F/UTP 10M (1GBPS) ECO, SZÜRKE
Gyártó cikkszám:00200918
Cikkszám:391196
10 db Raktáron
Ár:
4.890 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 1m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0931
Cikkszám:121916
9 db Raktáron
Ár:
4.890 Ft
COLORWAY Kábel, Cable USB Apple Lightning 1m 2.1A black (CW-CBUL004-BK)
Gyártó cikkszám:CW-CBUL004-BK
Cikkszám:292142
8 db Raktáron
Ár:
4.890 Ft
Nedis CCGP32001BK30 DVI-D 24+1p kábel, 2560x1600, hossz 3m
Gyártó cikkszám:CCGP32001BK30
Cikkszám:390418
5 db Raktáron
Ár:
4.890 Ft
Nedis CCGL37014BK20 Displayport 1.4 kábel, 8K@60Hz, aranyozott csatlakozók, 2m
Gyártó cikkszám:CCGL37014BK20
Cikkszám:385898
53 db Raktáron
Ár:
4.890 Ft
DELOCK Átalakító DisplayPort 1.2 male > HDMI female 4K passzív fekete
Gyártó cikkszám:66234
Cikkszám:328931
10 db Raktáron
Ár:
4.890 Ft
SANDBERG Kijelző konverter, HDMI to VGA Converter
Gyártó cikkszám:508-69
Cikkszám:311409
94 db Raktáron
Ár:
4.790 Ft
ROLINE kábel Monitor DVI to HDMI kábel 2m
Gyártó cikkszám:11.04.5522
Cikkszám:115188
5 db Raktáron
Ár:
4.790 Ft