Nedis CCGL64750BK10 USB C - USB-C kábel, USB3.2 Gen 2, 240W, 20 Gbps, 1m, (USB3.1, USB3.0, USB2.0)
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGL64750BK10
- ChipVilág Cikkszám: 378846
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel hossza | 1,00 m |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Szín | Fekete |
| Kábelköpeny mérete | 5,5 mm |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Vezető átmérője | 7 x 0,1 mm |
| Vezető anyag | Ónozott réz |
| Teljesítmény támogatás | Igen |
| Kábel típusa | USB |
| USB technológia | USB 3.2 Gen 2 |
| AWG érték | 34/26 |
| B csatlakozó | USB-C™ dugó |
| Támogatott felbontások | 4K@120Hz 8K@30Hz |
| A csatlakozó | USB-C™ dugó |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 20 Gbps |
| Kimeneti teljesítmény | 240 W |
| Kimeneti áram | 5,0 A |
| Maximális felbontás | 8K@30Hz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
PREMIUMCORD Tápkábel C13 - C20 1m, fekete
Gyártó cikkszám:KPSB1
Cikkszám:354254
5 db Raktáron
Ár:
5.090 Ft
DELOCK kábel HDMI male / male összekötő 3D 4K Slim Premium 2m
Gyártó cikkszám:84773
Cikkszám:213216
5 db Raktáron
Ár:
5.090 Ft
Nedis CCGL60600BK30 USB A - USB C (USB-C) kábel, USB2.0, 15W, hossz 3m
Gyártó cikkszám:CCGL60600BK30
Cikkszám:384632
5 db Raktáron
Ár:
5.090 Ft
BLACKBIRD Kábel HDMI male/male összekötő 4K 3m, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1438
Cikkszám:335955
82 db Raktáron
Ár:
5.090 Ft
HAMA 223273, FIP HÁLÓZATI KÁBEL 1,5M, FEKETE
Gyártó cikkszám:00223273
Cikkszám:391268
9 db Raktáron
Ár:
5.090 Ft
Nedis CCGL37200BK20 Displayport dugó - DVI-D 24+1-Tűs kábel 1080p, 2m
Gyártó cikkszám:CCGL37200BK20
Cikkszám:385797
31 db Raktáron
Ár:
5.090 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 3m, sárga
Gyártó cikkszám:21.15.1552
Cikkszám:121909
8 db Raktáron
Ár:
5.090 Ft
Devia Smart USB/Lightning töltő- és adatkábel, fehér, 2m
Gyártó cikkszám:ST311598
Cikkszám:338559
2 db Raktáron
Ár:
5.190 Ft