Nedis CCGL61600BK10 USB kábel, USB 3.2 Gen 1, USB-A dugó - USB-C dugó, 15 W | 5 Gbps, 1 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
20 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGL61600BK10
- ChipVilág Cikkszám: 378023
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel hossza | 1,00 m |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Kábelköpeny mérete | 3,8 mm |
| Teljesítmény támogatás | Igen |
| A csatlakozó | USB-A férfi |
| Kábel típusa | USB |
| AWG érték | 32/24 |
| USB technológia | USB 3.2 Gen 1 |
| Csatlakozó anyaga | ABS |
| Kimeneti teljesítmény | 15 W |
| B csatlakozó | USB-C™ dugó |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 5 Gbps |
| Kimeneti áram | 3,0 A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DELOCK Átalakító USB 10 Gbps Type-C male > female 90 fokos bal / jobb
Gyártó cikkszám:65915
Cikkszám:272518
4 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
Nedis CEGL11040BK30 tápkábel IEC-320-C7, 2 x 0.75 mm, hossz 3m
Gyártó cikkszám:CEGL11040BK30
Cikkszám:375559
15 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
Nedis CABW22050AT10 sztereo audió kábel 3,5mm sztereo jack dugó - 3,5mm sztereo jack aljzat, 1 m
Gyártó cikkszám:CABW22050AT10
Cikkszám:392972
32 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
Nedis CCGL85230GY100 UTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, hossz 10m
Gyártó cikkszám:CCGL85230GY100
Cikkszám:384859
18 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
ROLINE kábel SATA táp Y elosztó, Molex to 2xSATA, 20cm
Gyártó cikkszám:11.03.1050
Cikkszám:115169
7 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, STP/FTP, 0,5m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0300
Cikkszám:128898
4 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
BLACKBIRD Type-C USB To Type-C USB Adatkábel 2m, Fehér (Gyári kivitel)
Gyártó cikkszám:BH1000 WHITE
Cikkszám:297958
40 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
DELOCK kábel USB 2.0 Type-A male > USB 2.0 Mini-B male 1m fekete
Gyártó cikkszám:82273
Cikkszám:173551
3 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft