Nedis CCGL61500BK20 USB3.2 - micro-B (micro B) kábel, 5 Gbps, 2m, (USB3.1, USB3.0, USB2.0)
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGL61500BK20
- ChipVilág Cikkszám: 383396
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Szín | Fekete |
| Kábelköpeny mérete | 4,5 mm |
| Kábel hossza | 2 m |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Vezető anyag | Ónozott réz |
| A csatlakozó | USB-A férfi |
| Kábel típusa | USB |
| B csatlakozó | USB Micro-B dugó |
| USB technológia | USB 3.2 Gen 1 |
| Vezető átmérője | 7 x 0,127 mm |
| Csatlakozó anyaga | ABS |
| AWG érték | 28/28 |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 5 Gbps |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
PREMIUMCORD Tápkábel, hosszabbító kábel, C13-C14, PC, M/F, 1m, fekete
Gyártó cikkszám:KPS1
Cikkszám:354253
8 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
Nedis CSGL02210BK30 SMA kábel, RP SMA férfi, RP SMA női, Aranyozott, 50 Ohm, Egyetlen árnyékolt, 3,00 m, kerek
Gyártó cikkszám:CSGL02210BK30
Cikkszám:376539
2 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
DELOCK Átalakító Headset Stereo jack 1x 3.5mm 4 pin female > 2x 3.5mm 3 pin male
Gyártó cikkszám:65967
Cikkszám:283490
3 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
DELOCK Tápkábel Molex 4 pin male > SATA 15 pin female + 4 pin female
Gyártó cikkszám:60103
Cikkszám:349022
3 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
Nedis CSGL02010BK30 SMA kábel, SMA apa, SMA anya, Aranyozott, 50 Ohm, árnyékolt, 3,00 m | kerek, PVC, Fekete
Gyártó cikkszám:CSGL02010BK30
Cikkszám:376536
5 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 0,5m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0930
Cikkszám:121915
20 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
COLORWAY Kábel, USB - MicroUSB (soft silicone) 2.4A 1m sárga
Gyártó cikkszám:CW-CBUM043-Y
Cikkszám:355188
19 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
DEVIA USB - USB TYPE-C ADAT- ÉS TÖLTŐKÁBEL 1 M-ES VEZETÉKKEL - SMART USB TYPE-C 2.0 CABLE - WHITE
Gyártó cikkszám:ST993405
Cikkszám:338780
1 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft