Nedis CCGL60700BK10 USB C - USB C (USB-C) kábel, USB2.0, 60W, hossz 1m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGL60700BK10
- ChipVilág Cikkszám: 378842
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel hossza | 1,00 m |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Vezető anyag | Ónozott réz |
| USB technológia | USB 2.0 |
| AWG érték | 28/22 |
| Teljesítmény támogatás | Igen |
| Kábel típusa | USB |
| Kimeneti teljesítmény | 60 W |
| Vezető átmérője | 7 x 0,127 mm |
| Csatlakozó anyaga | ABS |
| Kábelköpeny mérete | 3,5 mm |
| B csatlakozó | USB-C™ dugó |
| A csatlakozó | USB-C™ dugó |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 480 Mbps |
| Kimeneti áram | 3,0 A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HAMA 200668, FIC PATCHKÁBEL CAT5E 1,5M
Gyártó cikkszám:00200668
Cikkszám:391192
9 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
HAMA 200916, FIC PATCHKÁBEL CAT5E STP 3,0M, ECO
Gyártó cikkszám:00200916
Cikkszám:391198
10 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
SBOX Kábel, CABLE Type-C Male - Type-C Male, 1.5 m
Gyártó cikkszám:USB-TYPEC-TYPEC-15/R
Cikkszám:344351
1 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
GEMBIRD kábel Hálózati Tápkábel 1,8m, C13
Gyártó cikkszám:PC-186-VDE
Cikkszám:384848
4 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
HAMA 200901, FIC ECO USB KÁBEL A-B TÍPUS 3,0 M
Gyártó cikkszám:00200901
Cikkszám:391185
2 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
SBOX Kábel, CABLE USB Male -> TYPE-C Male 1.5 m Black
Gyártó cikkszám:USB-TYPEC-15B
Cikkszám:344243
3 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
Nedis CCGL61500BK10 USB3.2 - micro-B (micro B) kábel, 5 Gbps, 1m, (USB3.1, USB3.0, USB2.0)
Gyártó cikkszám:CCGL61500BK10
Cikkszám:378804
34 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft
DELOCK kábel Audio 3.5mm Stereo jack male > 2x RCA male 5m
Gyártó cikkszám:84212
Cikkszám:332852
1 db Raktáron
Ár:
3.190 Ft