Nedis CCGL60500BK05 USB 2.0 USB-A dugó - USB Micro-B dugó 10 W 480 Mbps, 0,5m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CCGL60500BK05
- ChipVilág Cikkszám: 385890
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábel hossza | 0,5 m |
| Kábel kialakítása | Kerek |
| Anyag | PVC ABS |
| AWG érték | 30 |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó bevonat | Nikkelezett |
| Vezető anyag | CCS |
| Vezető átmérője | 7 x 0,1 mm |
| USB technológia | USB 2.0 |
| Tápellátás támogatása | Igen |
| A csatlakozó | USB-A dugó |
| Kábel típusa | USB |
| B csatlakozó | USB Micro-B dugó |
| Csatlakozó anyaga | ABS |
| Kimeneti teljesítmény | 7,5 W |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Maximális átviteli sebesség | 480 Mbps |
| Kimeneti áram | 1,5 A |
| Csomagolás | Címke |
| SmartLife | Nem |
| Kábelköpeny mérete | 3,50 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CAGL24200BK15 sztereo audio kábel, 2 X RCA dugó - 2 X RCA dugó, hossz 1.5m
Gyártó cikkszám:CAGL24200BK15
Cikkszám:375574
14 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 3m Szürke
Gyártó cikkszám:BH1225
Cikkszám:300493
100 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 3m Fekete
Gyártó cikkszám:BH1224
Cikkszám:300492
87 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft
Nedis CCGL60100BK10 USB2.0, USB A - B kábel, 480Mbs, 10W, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CCGL60100BK10
Cikkszám:385792
14 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft
Nedis CAGL22200BK20 sztereo audió kábel, 3,5 Jack dugó - 2 X RCA dugó, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CAGL22200BK20
Cikkszám:375563
10 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft
Nedis CCGL85230GY05 UTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, hossz 0,5m
Gyártó cikkszám:CCGL85230GY05
Cikkszám:384858
100 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft
KELINE Kábel Patch UTP CAT.5E 0.5m, Szürke
Gyártó cikkszám:KEN-C5E-U-005
Cikkszám:361496
7 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft
Nedis CCGT85100GY75 UTP Cat5e patch kábel, RJ45, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 7,5m
Gyártó cikkszám:CCGT85100GY75
Cikkszám:384002
100 db Raktáron
Ár:
1.190 Ft